Kālija hidroksīds

Kālija hidroksīds - ir sārmains, kurā pārtikas piedeva E525 zvans.

Cits  Kālija hidroksīds pārslas
 kopīgs nosaukums kālija hidroksīds - ir kālija hidroksīdu, kālija hidroksīds, kālija sārms, kaustiskā potaša, kālija mitrina, saustic potašam, kālija hidroksīdu.

Kālija hidroksīda izmantošanu kā pārtikas piedevu ir atļauts ES, Krievijas, Ukrainas.

Properties kālija hidroksīds

Ārēji, kālija hidroksīds ir bezkrāsains kristālisku nūjas, bumbas, pārslas.

E525 piedeva kūst pie 404 ° C temperatūrā, ātri uzsūc mitrumu un tāpēc prasa izveidot īpašus uzglabāšanas, šķīst metanolu, etanolu un ūdeni.

Kālija hidroksīds var izšķīdināt organiskos materiālus.

Sagatavošana kālija hidroksīda veic ar elektrolīzi kālija hlorīda šķīdumu. Jo polimēra materiāla ietekmes, azbestu vai dzīvsudraba katoda. Pēdējā metode tiek izmantota visbiežāk, lai gan drošāk uzskatīja pirmās divas metodes iegūšanas kālija hidroksīdu, nelietojiet dzīvsudrabu.

Piedeva E525 tiek uzskatīts spēcīga viela aktīvi reaģē ar alvas, alumīnija, cinka, svina un skābes.

Pārtikas rūpniecība izmanto rekvizītu kālija hidroksīda kā spēju ietekmēt skābumu produkta. Faktiski piedeva E525 - ir skābuma regulētājs.

Kālija hidroksīda lietošana

Ja mēs ņemam vērā tikai pārtikas rūpniecība, tur ir, visbiežāk, E525 izmanto ražotāji šokolādes, kakao un produktus no tām.

Bez tam, kālija hidroksīds, var rasties no bērnu pārtikas produktu sastāvu, tas ir apstrādāts ar saldētas kartupeļiem.

Potaša sārms  Kālija hidroksīds iepakojumā
 var lietot kā palīglīdzekli ražošanā, dārzeņu un augļu produktu - izmantojot Vielu attīra ar augļu, dārzeņu un sakņu kultūrās.

Kosmētikas nozarē kālija hidroksīdu tiek izmantots, lai ražotu matu šampūni, ziepes, balinātāji, skūšanās atbalstu.

Harm kālija hidroksīds

Strādājot par ražošanu, pievienojot E525 nedrīkstam aizmirst, ka tas joprojām ir sārms, kas pieder pie otrās klases bīstamības. Kālija hidroksīds var sarūsēt ādu un gļotādu, izraisot ķīmiskus apdegumus. Excess kālija hidroksīds, tas ir, ilgtermiņa saskari ar vielu provocē izskatu hronisku ādas slimību.

Apstrādes rūpniecībā, piemērojot, kālija hidroksīdu, būtu jāņem nopietni piesardzības pasākumus. It īpaši traucējošs sārmu cilvēka acīm - dokumentēti gadījumi pilnīgu redzes zudumu.

Яндекс.Метрика