Magnija citrāts

Raksturojums

Magnija citrāts (e345) - pārtikas piedeva grupa antioksidantiem, ko izmanto pārtikā kā skābuma regulētāju, kas cietinātājs augu audi stabilizators aizbīdni krāsojums sāls aizstājējiem.  Magnija citrāta formula

No fiziskā viedokļa, pievienojot e345 ir bezkrāsaini kristāli vai balts pulveris ar nedaudz skābenu garšu, bez smaržas. Lēni šķīst aukstā ūdenī, labi - karsts. Iegūtais šķīdums ir citronskābes garšu un pārredzama izskatu.

Dabiskie avoti magnija citrāts ir citrusaugļu, kokvilnas lapas, skujas, un visi augļi off. Tas mākslīgi sagatavota no līdzvērtīgām summām, citronskābes un magnija hidroksīdu.

No pārtikas piedevu e345 īpašības

Ārvalstu medicīnā magnija citrāts tiek izmantots kā caureju, lai attīrītu zarnu pirms operācijas. Tas novērš nepieciešamību veikt tīrīšanas klizmu. Tomēr e345 ir plašs farmakoloģiskās iedarbības - nomierinoša, pretsāpju, nomierinoša, antiaritmiskas, anti-stress, choleretic, protivoosteoporoznym, pretkrampju, un citi.

No magnija apgādībā nekā trīs tūkstošus enzīmiem organismā. Tas nav brīnums, to sauc par metāla dzīvē. Magnija trūkums var novest pie vairākām sarežģītām slimībām.

Magnija citrāts ir ērtākais veids magnija uzsūkšanos organismā, citrāta - labākie vadītāji šūnā. Saturs tīra magnija, kas sastāv no magnija citrāts ir aptuveni 11%.

Magnija citrāta izmantošana

E345 pārtikas piedeva, ko izmanto 70 pārtikas standartiem kā regulators skābuma un antioksidantus sinerģistu. Atļauts pievienot to kakao produktiem un šokolādi, augļu sulas (līdz 3 g / l), nektāri (līdz 5 g / l), kā arī ievārījumi, marmelādes, želejas un citi produkti, tostarp zemu kaloriju.  Magnija citrāts - magnija citrāts kapsulas

E345 piedeva pievienota neapstrādātām augļiem un dārzeņiem, kas paredzēti dzesēšanai un saldēšanai, kas attīrīta un iepakoti kartupeļiem, kā arī tauku un eļļu augu vai dzīvnieku izcelsmes, izņemot olīveļļu, un to iegūst cilnis. Izmantojiet pārtikas piedevu kulinārijas vajadzībām, pievieno konservēti augļi un dārzeņi, sieru no sūkalām, maltas gaļas un gaļas izstrādājumu, makaronu un alus.

Magnija citrāts tiek izmantota un sāls kausēšanas iekārta par kausēto sieru (30 g / kg). Kā stabilizatoru, tas tiek pievienots tauku un maltas gaļas produktu. Siltuma stabilitāte, tas tiek pievienots pienam, un kā skābuma regulētāju - in želejas, deserti, ievārījumi un konservi, maizes un konditorejas izstrādājumi. Kā antioksidants sinerģists piebilda e345 sulu, augu eļļas, margarīns, speķis.

Papildus pārtikas rūpniecībā e345 izmanto farmācijā un kosmētikā.

Efekts no magnija citrāta uz cilvēka ķermeņa

Nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz ikdienas patēriņa piedevu e345 neeksistē. Uztura bagātinātājs tiek uzskatīts par samērā drošu cilvēka ķermeni, tomēr, tas nav ieteicams lietot bērniem.

Яндекс.Метрика