Magnija hidroksīds

Magnija hidroksīds (e528) - uztura papildināšanai grupas emulgatori.

Raksturojums

Ārēji, ķīmisko  Magnija hidroksīds ir balts kristālisks pulveris
 savienojums ir balts kristālisks pulveris, bez smaržas, ar raksturīgu garšu sārmu. E528 lieto kā pārtikas piedevu. Tās galvenais mērķis - stabilizēt toņos produktus un regulēšanu skābumu.

Temperatūrā 350 grādiem pēc Celsija, magnija hidroksīds sadalās ūdens un magnija oksīds. Ūdens ir praktiski nešķīst. No gaisa absorbē oglekļa dioksīdu un ūdeni, līdz ar to veidojot bāziskais magnija karbonāts. Dabā e528 var atrast speciālu minerālu - Brucite.

Sagatavošana magnija hidroksīds

In rūpnieciskā mēroga sagatavošanu magnija hidroksīdu, kas notiek, reaģējot magnija sāļus ar dažādiem sārmu.

Arī ķīmiskais savienojums, ko reaģējot uz magnija hlorīda šķīduma ar dedzinātu dolomītu vai pa mijiedarbojoties ūdens tvaiku ar metālisku magniju.

Īpašības magnija hidroksīds

Pārtikas rūpniecībā īpašības magnija hidroksīda ir pieaugusi ražošanā kakao produktu (līdz 70 g / kg), konservēti dārzeņi (sālītas un marinēti dārzeņi, mērces, marinādes, konservēti dārzeņu uzkodas, konservēti dārzeņi, dabas), sieru. Kā uztura bagātinātāju e528 izmanto saistošu sēra dioksīdu.

Viela, ko lieto kā flokulantu par notekūdeņu attīrīšanu, kā piedevu dažādiem mazgāšanas līdzekļiem, pretsviedru, dezodorantos un zobu pastu. Piesakies rafinējot cukuru un ražot magnija oksīdu.

Individuāla uzmanība, īpašības magnija hidroksīdu, var izmantot medicīnā. Viela ir antacīdu un caureju efekts, samazina aktivitāti kuņģa sulas un neitralizēta ar sālsskābi kuņģī. Tajā pašā laikā, pieteikums nav pievienots izmaiņām e528 AAR vai vidējā hipersekrēcija sālsskābes. Arī viela, ko izmanto medicīnā, lai palielinātu zarnu peristaltiku. Kā caureju darbība sākas pēc 2-6 stundu laikā pēc pieteikuma.

Liecība  Magnija hidroksīds pudelē
 izmantot ķīmiskos savienojumus: grēmas pēc kafijas dzeršana, alkohola vai smēķēšanas, hronisks gastrīts ar normālu vai paaugstinātu sekrēciju, kuņģa čūlas un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūla, aizcietējumi, sāpes pakrūtē un diskomfortu.

Zāles tika sadalīts algeldrat magnija hidroksīdu - rīks, kas tiek izmantots akūtas duodenītu, kuņģa čūla, gastralgia, grēmas, hronisks pankreatīts, vai pretīgs raudzēšanas dispepsija, gastrīts giperatsidnom. Tomēr Jums vajadzētu zināt, ka šīs zāles ir kontrindicēta pacientiem ar paaugstinātu jutību pret magnija hidroksīdu, Alcheimera slimības un grūtniecības un zīdīšanas laikā. Piesardzība būtu jāpiemēro tā, lai pacienti, kam ir nieru problēmas, jo pēc tās piemērošanu var attīstīties pārākumā magnija daudzums organismā (gipermagniemiya).

Ietekme uz cilvēka ķermeni

Uztura bagātinātāju e528 aizliegtas Austrālijā, Lielbritānijā, Jaunzēlandē. Parasti piedeva tiek uzskatīta nekaitīgi ķermeņa. Tomēr tās lietošana lielā koncentrācijā var izraisīt gremošanas traucējumus un izraisīt caureju, jo tas uzsūc šķidrumu no zarnām, palielinot tās kustīgumu.

Яндекс.Метрика