Nātrija algināts

Nātrija algināts - polisaharīda no dabīgas izcelsmes, ķīmiskās struktūras, tā ir sāls algīnskābes. Tīrs nātrija algināts ir gaišas krēmkrāsas pulveris, kas pieder ūdens labi.  Nātrija algināts - sāls Algīnskābes

Nātrija algināta izmantošana

Šis materiāls tiek plaši izmanto pārtikas un farmācijas rūpniecībā. Saņemt viņam no brūno un sarkano aļģu audzēšanas piekrastes zonā Indonēzijas un Filipīnām. Japānā, Ķīnā, ASV ražo lielu daudzumu nātrija algināts. Iegūt šo stuff, strādājot pie aļģu sārmu. Rūpnieciskajos procesos tas tiek izmantots kā biezinātāju, encapsulating aģent, stabilizators, mitrinātāju, ar želejvielu.

Medicīnā, nātrija algināts tiek izmantots kā enterosorbent, arī viņš ir spējīgs saistīties un atbrīvoties ķermeņa radionuklīdu un smago metālu. Arī noderīgs ir viela, kas veicina sadzīšanas no brūces, samazina holesterīna līmeni asinīs.

Īpašums nātrija algināts kā stabilizators parasti izmanto, lai ražotu emulsijas, krēmi un losjoni kosmētikas. Ražošanā dažu ziedes un lūpu krāsas arī iztikt bez vielas.

Pārtikas rūpniecībā, nātrija algināts, ir pazīstams kā pārtikas piedevu E401. Tā ir vērtīga, lai dotu spēku un strukturālās īpašības šķidrumā. Ar nātrija algināts izmantot kā uztura bagātinātāju tiek ražots:

  • Candy;
  • Marmelāde;
  • Jams;
  • Jelly;
  • Majonēze;
  • Mērces;
  • Jelly;
  • Pārtikas koncentrātu.  Nātrija algināts - pārtikas piedeva E401

Piemērots, šis pārtikas piedevu, kā a Clarifier sulām, kā arī lēcas bezalkoholiskiem dzērieniem.

Nātrija algināts kā biezinātājs izmanto ražošanā kausētā siera, kečupu, saldējumu, biezpiena produktus, gaļas konservi. Maizi un konditorejas izstrādājumi ir pieļaujama saturs nav lielāks par 5% no šīs pārtikas piedevas. Arī tas tiek pievienots narkotikām svara zudums, saturs nātrija algināta tiem sasniedz 10%. Nātrija algināts ir apstiprināts izmantošanai ražošanā zīdaiņu pārtiku.

Nātrija algināta kaitējumu

Pieprasījums pēc pārtikas piedevu E401, vairāk un vairāk katru gadu. Tā ir apstiprināta lietošanai lielākajā daļā valstu, ieskaitot Krieviju un Ukrainu. Pārtikas ražošanu, nātrija algināts lieto kombinācijā ar citām alginātu šķiedras.

Neskatoties uz to, ka pārtikas piedeva E401 kurai nav alerģiskajām īpašībām un nekairina gļotādu saskarē ar tiem, ir noteikta trūkums no nātrija algināta. Neatkarīga pārbaude parādīja, ka izmantošana nātrija algināta var ievērojami samazināt uzsūkšanos no zarnām un derīgo izrakteņu -. Kalcija, dzelzs, magnija un citi Tas veido organisma trūkumu šiem minerāliem, un izpaužas traucēta veselība.

Яндекс.Метрика