Magnija hlorīds

Magnija hlorīds ir neorganisks ķīmisks savienojums un magnija hlorīda, kas ir klāt dabā kā minerālu bishofit.  Magnija hlorīds - minerālu bischofite

Sagatavošana magnija hlorīda un tā īpašībām

Magnija hlorīds ir caurspīdīga blīvumu no 2, 3 g, kas kūst temperatūrā 1400 grādiem. Pirmo reizi magniju un izejvielas tika konstatēts 1695 Anglijā, un 1808 viņš saņēma tīru zinātnieks H. Davy.

Šis savienojums tika sagatavots vairākos veidos, tostarp iegūst dabā kā bishofita. Arī magnija hlorīda sagatavoja iztvaicējot jūras sāls un minerālvielu.

No šķīduma ar magnija hlorīda, kas iegūta Karnalīts, kas kalpo kā avotu, kālija un magnija hlorīda.

Lai iegūtu magnija hlorīda šķīdumu tiek pakļauts dry-type bishofit dehidratācija un dehidratāciju temperatūrā apmēram 200 grādiem.

Magnija hlorīds ir vairākas noderīgas īpašības, kā arī ļāva āra un iekšdarbiem. Šis risinājums ir pretiekaisuma, pretsāpju, atjaunotu un anti-tūsku efektu.

Magnijs ir pozitīva ietekme uz ādu, uzlabo stāvokli muskuļu un skeleta sistēmas, normalizē asinsriti un darbību nervu sistēmu.

Magnija hlorīda izmantošana

Pārtikas rūpniecībā magnija hlorīds ir apzīmēti kā pārtikas piedevas E 511, un tiek izmantots kā biezinātājs un cietinātāja. Šis savienojums ir iekļauta bezalkoholisko dzērienu, diētisko un zīdaiņu formula.

Koncentrēts šķīdums magnija hlorīda, ir svarīgs komponents sāls Nigar Japānā. Sāls šķīdums sagatavoja iztvaicējot jūras ūdeni, un pēc tam izolācijai jūras sāli. Nigar ir daļa no sojas piena, tofu tiek izmantots.  Magnija hlorīds magnija hlorīda -rastvor

Kā emulgatoru magnija hlorīda daļu no šādiem produktiem:

  • konservēti augļi un dārzeņi, arī tomātus, gurķus, papriku, persiku, ananāsu, gvajaves, mango utt.
  • maiznieks savienojumi, tostarp rauga un pulveri testam;
  • sabiezējums un ārstnieciskos aģenti sagatavošanai konditorejas izstrādājumiem;
  • piena produkti;
  • bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi;
  • zīdaiņu produktiem, tostarp jogurtus un želejas;
  • diētiskie produkti.

Pārtikas rūpniecībā magnija hlorīds ir paredzēta lietošanai kā stabilizators no krāsas, kas bija īpašs apstrādes tehnoloģija. Pārtikā, šis savienojums ir magnija avots, glabāšanas laiks palielinās un bagātina minerālvielas.

Medicīnā un kosmetoloģijā aktīvs hlorīds ir biedrs gēliem un ziedēm, lai ārstētu muskuļu un skeleta sistēmas, kompreses un tinktūru ārējai lietošanai, kā arī vannas sāļi un tinktūras skalošanai muti ar iekaisuma un infekcijas slimībām.

Яндекс.Метрика