Wellness sievietēm - darbības mehānisms organismā
 Lai saglabātu veselīgu dzīvesveidu tas prasa ne tik daudz, lai aizvietotu - šo kustību, fizisko un garīgo aktivitāti, spēju atslābināties, ķermeņa kopšanas un sabalansēts uzturs. Visi šie elementi sniedz personas panākumus visās jomās savu dzīvi, un tie veidoja pamatu filozofiju labsajūtu. Protams, jūs pats esat dzirdējuši tas ir angļu vārds, kas nozīmē "labklājību". Interese gaitā pieaug katru dienu, mūsdienu wellness nozare ne tikai piedāvā apmācību psiholoģijā un fitnesa, diētu un dažādus vitamīnus un uztura bagātinātāji Kuras mērķis - apturēt jauniešiem, palēnināt novecošanās procesu un palielina vitalitāti. Viens no šiem uztura bagātinātājiem ir wellness Baek.

Farmakoloģiskās īpašības wellness Peck

Action labsajūtas iespējas sievietēm un vīriešiem ir saistīts ar īpašībām komponentu tā sastāvā: astaksantīna, zivju eļļas un vitamīnu-minerālvielu kompleksu.

Astaksantīns ir antioksidants, kas iegūti no aļģu Haematococcus Pluvialis, ir daudz spēcīgāks nekā vitamīnu E. astaksantīna, kā norādīts pārskatīt veselības kompleksa, aizsargā pret priekšlaicīgu ādas novecošanu, mazina grumbas un uzlabo kolagēna sintēzi. Klīniskie pētījumi WELLNESS ir pierādīts, ka astaksantīns palielina muskuļu spēku un izturību Pateicoties šo īpašumu, uztura bagātinātāji var izmantot intensīvu treniņu laikā.

Attīrīts dabisks zivju eļļa - ir avots omega-3, proti eicosapentaenoic un dokozogeksaenovoy. Ir zināms, ka omega-3 taukskābes netiek ražots organismā - var pagatavot tikai no pārtikas. To var izdarīt, izmantojot trekno zivju vai speciālas piedevas. Omega-3 labvēlīgi ietekmē smadzeņu un sirds-asinsvadu sistēmu, kā arī uzlabo ādas stāvokli. Saskaņā ar pārskatiem labsajūtu, uztura bagātinātāji nodrošina ikdienas prasību taukskābēm. Galvenā iezīme narkotiku, ka tā izmanto stabilu dabiska zivju eļļas, atlasīti un attīrīts stingrā kontrolē.

Vitamīnu un minerālu komplekss, kas ir daļa no uztura bagātinātāju labsajūtu Baek, izvēlas, ņemot vērā ikdienas prasību . Sastāvs un devas vitamīniem mainās atkarībā no dzimuma. Male komplekss bagātināts ar selēnu un magniju, kas ir nepieciešami, lai apmierinātu ikdienas vajadzības pārstāvju spēcīgu pusi cilvēces. Wellness sievietēm ir augsts folijskābes, kalcija un dzelzs visefektīvākajā veidā.

Wellness paketes Pack sievietēm vai vīriešiem ir 21 individuālo soma ar virkni bioloģiski aktīvas sastāvdaļas. Katra paciņa satur divas kapsulas "Omega-3", viena kapsula "Swedish Beauty kompleksa" (astaksantīna) un vienu kapsulu vitamīnu-minerālvielu komplekss sievietēm un vīriešiem, attiecīgi.

Ietekme uz ķermeņa labsajūtu Pack

Galvenā ietekme zona labsajūtas iespējas sievietēm un vīriešiem - ir ādas, sirds un asinsvadu, muskuļu, imūnsistēma , Smadzeņu darbību, kā arī orgānu redzesloka.

, Iedarbojoties uz ādu, wellness komplekss uzlabo mitrināšanu, elastību, samazina grumbas un neitralizē ietekmi UV stariem. Sirds-asinsvadu sistēmas un muskuļu sistēma palielina fizisko izturību organismā, mazina sāpju slieksnis kustībām un normālu holesterīna līmeni laikā.

Par daļu no imūnās sistēmas, saņemot veselības areālā atrodas palielinot izturību pret infekcijas slimībām, samazina iekaisumu.

 Wellness - atsauksmes un ieteikumi par izvēloties bagātinātājiem
 Pārskatot labsajūtu arī atsaucas uz faktu, ka komplekss uzlabo garīgo modrību un novērš traucējumi centrālās nervu sistēmas, un no skatu - atbrīvo nogurušas acis un aizsargā acs tīkleni no UV stariem.

Ieteikumi Uzņemšana wellness Peck

Šis uztura bagātinātājs ir piemērots ikdienas lietošanai un neprasa mēneša pārtraukuma, kā tas ir parasti ieteicams Instrukciju vitamīnu kompleksu, jo tas nesatur sastāvdaļas, no kurām organisms būtu vajadzīga "atpūta". Wellness sievietēm vai vīriešiem var kalpot kā novēršanu mikroelementu deficītu un no vielmaiņas procesus organismā pārkāpumiem.

Kā uzskata par labsajūtu no ražotājiem, komplekss nav ieteicams grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, jo šajā gadījumā nepieciešamība mikroelementiem atšķiras no dienas uz dienu. Tomēr, Kits kapsulas komplekss wellness satur ĢMO, un govju vai cūku želatīnu Un pilnībā atbilst augstākajiem Eiropas standartiem farmācijas ražošanā.

Яндекс.Метрика