Tai Chi vingrinājumi

Taichi - tā sadzīst vingrošana, cīņas mākslas un dejas, tajā pašā laikā. Tai Chi nāk no senās Ķīnas - laikā, ideja izveidot deju, kas var uzlabot ķermeņa, stiprināt morāli, atjaunot šķelto attiecības ar prātu ķermeni.  Tai Chi - ķīniešu vingrošana

Šodien, Tai Chi meistari iesaka šo metodi, ja jūs vēlaties, lai stiprinātu locītavās un muskuļos, palielina elastību muskuļiem, uzlabot koordināciju, mazināt periodu atveseļošanās pēc lūzumiem, traumām. Tai Chi arī kalpo kā lielisks osteoporozes profilaksei, nozīmē paaugstināt vispārējo tonusu.

Tai Chi var pētīt kā cīņas māksla, bet tai vajadzētu apmeklēt īpašu sadaļu. Ja mērķis ir uzlabot savu veselību, izmantojot vingrinājumu, tā tiek uzskatīta kapteinis Tai Chi, sarežģīti uzdevumi tur - vienkārši veikt dažas nodarbības un jūs varat turpināt, ja ir vēlēšanās, vingrojumus mājās.

Kļūda būtu uzzināt Tai Chi ar mērķi zaudēt svaru. Features Tai Chi - vienmērīgu kustību, ar nemainīgu koncentrāciju un meditāciju, nevis ātrumu un izturību. Šī vingrinājumi māca kontrolēt savu ķermeni un prātu. Tā ir balstīta uz doktrīnu enerģijas, kas nodrošina pareizu apriti un fizisko un garīgo veselību.

Kā uzsākt apmācības Tai Chi

Kā viņa vingrinājumi nav paredzēta burzma un dinamiku, lai sāktu mācīties mākslu būs lēni. Vispirms jums ir nepieciešams, lai uzzinātu, lai kontrolētu ķermeņa - spēt, stāvot uz vienas kājas, neietilpst, saglabājot pareizo mugurkaula un tiesības pārvietoties viņa kājas un rokas. Jo mācību Tai Chi muskuļiem procesā pakāpeniski pierast pie stresa, samazina locītavu sāpes, uzlabo stiept.

Ilgāk vingrinājums, lielāka ietekme uz prātos Tai Chi. Tie, kas pastāvīgi nodarbojas ar vingrošanu, viņi saka, ka uzlabotu veiktspēju un koncentrāciju, aizkaitināmība, leaves, jāsaskaņo emocionālo fonu, ievērojami uzlabo stāvokli nervu sistēmu.

Vingrošanā praktiski nav kontrindikāciju, to var izmantot pat vēža pacientiem un veciem cilvēkiem.

Praktizēt Tai Chi uzvalks kurpes ar plānām zolēm labāk sajust virsmu grīdas vai zemes. Tas ir arī atļauts nodarboties ar basām kājām vai zeķes, kas ļauj temperatūru telpā. Apmācības forma ir jābūt tādam, lai tas netraucē kustību, un nenovērš uzmanību no šā pasākuma.

Tai Chi var uzsākt veikt katru dienu, kā, piemēram, joga, telpās vai ārā. Ir svarīgi uzraudzīt ārējo temperatūru - tas būtu ērti, tas nav pārāk karsts un nav auksts.

Vēl viens svarīgs jautājums - ir izvēle Tai Chi meistari. Ja mērķis ir atjaunot attiecības ar sevi, un ne tikai veikt savu laiku, jums vajadzētu atrast kādu, kurš jau sen praktizē Tai Chi. Tagad, daudzos fitnesa centros piedāvā sporta zāli, bet vairumā gadījumu mēs runājam tikai par neparastiem aerobikas bez meditācijas un pašizziņu.

Tai Chi arī svarīga individuāla pieeja no autobusa, un pievērst uzmanību. Būtu jāņem vērā savu psiholoģisko un fizisko stāvokli.  Taichi - kopa vingrinājumi, ieskaitot vingrošanas un cīņas mākslas

Piemēri vingrinājumi

Te ir piemērs kopums vingrinājumi Tai Chi:

  • "Iegremdējot Chi." Ir nepieciešams, lai piecelties taisni, kājas izplatīties ar platumu gurniem, izplatīt savu svaru uz kājām, saliekt jūsu ceļgaliem (nedaudz). Tas ir pazīstams kā sākumpunktu. Pēc tā pieņemšanas ir veikt dziļu elpu, paaugstināt savu ieroču plecu līmenī, pacelt roku, saliekt elkoņus, plaukstas bija līmenī pieres, un tad iztaisnot rokas sev priekšā. Tātad jums ir nepieciešams veikt 4 reizes;
  • "Apskāviens ar mēness." Tiek pieņemts sākuma pozīciju augstāk aprakstīto, ir dziļi elpu, salika rokas, it kā turot bumbu, pirksti uz labo kāju hits zemes, viņas papēža šajā sakarā atstāja potīti. Tiesības celis tiek likts malā;
  • "Zirgu mane". Turpinot stāvēt pozā "Embrace mēness", dziļu elpu, spert soli pa labi. Kājas tāpēc jāliek nedaudz plašāks nekā būtu plecu platumā. Labā roka ir pakļauti uz priekšu, viņas elkoņi nedaudz saliekta, suka kāpumu un kļūst viņa roku uz viņa sejas. Kreisā roka būtu saliektas pie elkoņa un viņas plaukstas piespiež augšstilbā (augšējā daļa), suka ir velk uz priekšu;
  • "Jerk." Turpinot stāvēt pozā "zirgu krēpes", jums ir nepieciešams veikt dziļu elpu, liesās atpakaļ, lēnām iztaisnot, saliekt kreiso elkoni tā, ka viņa roka bija līmenī pieres. Labajā ir arī noliecās pie elkoņa, plaukstu vērstu uz leju. Tad jums ir nepieciešams veikt dziļu elpu, mest kreiso roku strauji uz priekšu. Viņas birste ar smilga un plaukstu vērstu uz priekšu.
Яндекс.Метрика