Step aerobika

Step aerobika - viens no efektīvākajiem un vienkāršu stilu un virzienu ģimenē aerobika.  Step aerobika - ritmikas nodarbības visi ķermeņa muskuļus, ko veic par īpašu platformu
 Apmācība dažādi, interesanti un vienkārši. Tas neprasa pārāk daudz koncentrāciju domas par pareizu asimilācija dažādus vingrinājumus. Step aerobika ir nepieciešama ārstēšanai un profilaksei slimības, piemēram, osteoporozes un artrīta. Šī apmācība ir ļoti noderīga, lai sportistiem periodos pēctraumas atveseļošanās un sagatavošana sacensībām. Slavens fitnesa instruktors Gina Miller vēlu divdesmitā gadsimta aizsāka kā step aerobikas vai vingrošana. Pēc ceļgala traumas viņa izmanto soli ikdienas treniņiem. Izcilus rezultātus pēc vienkāršas apmācības par soļiem mājas rezultātā viņai izveidot šo pilnīgi jauna veida aerobika. Laika gaitā tā kļuva izplatīta starp sekotājiem aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Pirms dažiem gadiem, šī jaunā veida fitnesa tika oficiāli atzīta par neatkarīgu sportu.

Nodarbības soli aerobika

Nodarbība solis aerobika parasti iedala sagatavošanas, pamata un noslēguma daļa .  Šis aerobikas veids ir apmēram divi simti kustības un tiek veikta, izmantojot speciālas platformas ierīcēm, ļauj iestatīt vēlamo augstumu .  No platformas augstums, kā likums, ir 15-30 cm .  No krāna augstumu izvēlas atkarībā no fiziskās apmācības .  Step aerobikas nodarbības iesācējiem notiek uz platformām, ar minimālo augstumu, kas palielina pakāpeniski nākotnē .  Step aerobikas vingrinājumi var veikt cilvēkiem ar dažādu līmeņu apmācības .  Tās palīdz zaudēt lieko svaru un uzturēt muskuļu tonusu organismā .  Kā rezultāts aerobā treniņa palielina elpošanas ātrumu, sirdsdarbība, paaugstināts sistoliskais un minūšu asins apjomu, uzlabotu funkciju elpošanas fermentu muskuļos .  Apmācība mijas jaudu un aerobikas, treniņu nestabilā pakāpi, apmācība ar maiņstrāvu kardionagruzok un izturības vingrinājumi, kā arī dažādu jauktu apmācību, apvienojot klasisko Aerobikas un muskuļu apmācību dažādu grupu .

Nodarbības soli aerobika pozitīva ietekme uz nervu sistēmu, mazinot trauksmi un agresiju pret citiem un dziedināšanu no depresijas.

Pamata solis aerobikas vingrojums svara zudums

Šis aerobikas veids par to pašu laika periodu sadedzina vairāk kaloriju nekā klasiskās dejas aerobika. Veicot solis aerobika zaudēt svaru, izmanto šādu komplektu pamata vingrinājumi:

  • labo kāju vajadzētu stāvēt uz platformas un nodot viņas kreiso kāju. Tad atkal, sākot ar kreiso kāju;
  • labo kāju ir nepieciešams stāvēt uz perona un nodot viņas kreiso kāju. Tad nolaidiet labo kāju uz grīdas, un aiz viņas kreisi. Tad atkārtojiet visu, sākot ar labo kāju;
  • labā kāja būtu saliekti pie ceļgaliem un likts uz platformas. Nākamais, jums ir nepieciešams, lai paceltu kreiso kāju pie grīdas, un nodot to atpakaļ. Tad labo kāju jāizņem no platformas un nodot pa kreisi. Visi atkārtot, sākot ar kreiso kāju;
  • labo kāju ir nepieciešams stāvēt uz platformas un kreisās smilga pie ceļgaliem, uzvilkt un likt uz grīdas. Tad labo kāju noņemta no platformas un nodot viņa kreiso kāju. Visi atkārtot, sākot ar kreiso kāju.  Pamata solis aerobikas vingrinājumi

Visi vingrinājumi ir ieteicams veikt vismaz desmit reizes. Veicot solis aerobika mājās vajadzētu atcerēties, ka pieaugums platformas jānotiek ne caur muguras, bet gan kājām. Tāpat nav vairāk par vienu minūti, lai veiktu kustību vienas kājas vai rokas. Slodzes laikā vienmēr vajadzētu turēt taisnu muguru un kājas dzīvoklis uz platformas komplektu.

Mūzika step aerobikas

Mūzika - svarīgs punkts apmācību. Par soli aerobika ir piemērota ne kādu mūziku. Galu galā, mūzika uztur ritmu un noskaņu. No pareizi izvēlēta mūzika solim aerobikas nodarbības un noteiktu efektivitāti vērtības kravu. Mūzika step aerobikai ir spilgti un dzīva. Pirms galīgā izvēle mūzikas praktizēt soli aerobika mājās, jums ir nepieciešams, lai atkārtoti noklausītos izvēlēto dziesmas. Sākt mācībām jābūt nesteidzīgs un lēnās dziesmas. Šī mūzika ir ideāls iesildīšanās un pēdējā daļā aerobika. Daži instruktori uzskata, ka, lai soli aerobika mūziku vajadzētu būt noderīga. Instrumentālā mūzika iegremdēt sevi šajā procesā mācību, nevis būt apjucis ar dziesmu.

Kontrindikācijas step aerobikas

Aerobikas vingrinājumi šāda veida nevar veikt kāju locītavu slimības, sirds un asinsvadu slimībām, hroniskām slimībām, nieru, aknu, priekšnoteikumi varikozām vēnām.

Яндекс.Метрика