Body balets

Visos laikos, klasiskās dejas bija populāri. Daudzas meitenes no agras bērnības sapņoja kļūt balerīna un uzstāties uz lielās skatuves. Body balets - deju fitnesa nodarbības, pamatojoties uz tehnikā baleta

Šodien, daudzi fitnesa klubi populārs body-balets - salīdzinoši jauna joma deju fitness, pamatojoties uz metodi klasiskā baleta. No tehniskā viedokļa, ķermeņa baletu - diezgan progresīvu virzienā, kuru var papildināt ar elementiem no jogas un pilates.

Priekšroka tiek dota laikā klase slodze tiek vienmērīgi sadalīta uz visiem muskuļiem ķermeņa, bet kaitējums locītavām ir samazināts līdz minimumam. Vienkāršota baleta stiepšanās vingrinājumi palīdzēs atrast elastību locītavām un mugurkaula. Bet pats galvenais - ķermeņa baleta nodarbības ļauj iemācīties kontrolēt savu ķermeni.

Lai ietilptu vingrojumu ķermeņa-baletu?

Piemērots ķermeņa balets cilvēkiem agrāk bija savainota kaulus, kā arī tiem, kas nav ieteicami uzlabota kardio treniņu - lekt, skriešana, uc Tur būs nodarbības par labu cilvēkiem ar pavājinātu stāju, kā arī tiem, kas vēlas attīstīt elastību un žēlastību.

Perfect Body-balets nodarbības iesācējiem un tiem, kas vienkārši vēlas, lai jūsu ķermeņa atpakaļ uz normālo, darīt dažas interesantas veida fitnesa. Body balets sūkņi lieliski vēdera muskuļus un kāju muskuļi, noņem lieko tauku vidukļa un gurniem. Īpaša uzmanība organismā no baleta nodarbības dotajiem stiept.

Kā ķermeņa-baleta nodarbības?

Viena nodarbība ilgst vidēji 50-90 minūtes. Exercise ķermenis baleta darāt vidējas intensitātes režīmā. Visbiežāk, mācību programmā iekļauj:

 • galvenie elementi klasiskā baleta dejas;
 • baleta vingrinājumi;
 • balets lec, varu kustības;
 • balles deju soļi un pabeigt studijas;
 • stiepjas - palielināt elastīgumu muskuļu un attīstības plastmasas korpusu.

Tāpat kā jebkurā citā sporta veidā, izmantot ķermeņa balets sākas ar iesildīšanās, kas pakāpeniski kļūst galvenā daļa un beidzas relaksāciju. Pirmajā ievada nodarbībā jūs uzzināsiet pamata pozas un tehniskās nianses mašīnas pie baleta.

Daži klubi programmā virsbūves baleta horeogrāfijas ietver arī zemi - apmācību guļus un sēdus, kas samazina slodzi uz kājām, un tajā pašā laikā palielinās to citām muskuļu grupām. Bieži vingrinājumi pievieno elementi joga, pilates, kalanētika.

Sami nodarbības parasti notiek saskaņā skaņās klasiskās mūzikas (kam ir pozitīva ietekme uz prātu un mazina stresu), un pareiza izpilde vingrinājumi prasa izturību.

Kustību efektivitāte palielina ķermeņa Ballet, ja tā saistīta ar pareizu elpošanu.

Pozitīvie aspekti ķermeņa baleta

Pirmais pozitīva īpašība šāda veida fitnesa ir tas, ka grupa pieņemt visu vecumu cilvēkiem, ar apmācības līmeni nespēlēja lomu. Tāpēc piemērots ķermeņa balets iesācējiem. Turklāt, tas nav svarīgi, kas nodarbojas toni. Nodarbība ķermeņa Balets iesācējiem

Pirmā nodarbība pozitīva ietekme uz stāju, jo tā stiprina muguras muskuļus. Tāpēc šāda veida pieeju piemērotību cilvēkiem ar nenozīmīgās poza vai bieži cieš no muguras sāpēm.

Nodarbības pie mašīnas palīdzību, lai atjaunotu formu kājām, īpaši teļus, un stiepjas ir laba griba. Un, protams, lai atbrīvotos no garantēto kilogramu.

Laikā izmantot muskuļus vēdera, sēžamvieta un rokas ir pastāvīgi stresa, kas veicina būtisku uzlabojumu skaitļiem. Bet pats galvenais, tas svin visi iesaistītie - mainīt attieksmi pret savu ķermeni un iegūt pašapziņu. Tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuri iepriekš nebija iesaistījies nevienā sporta veidā. Apmācības padara pastaigu gludāka un skaistāku, uzlabos plastiskums organismā.

Trūkumi ķermeņa Balets

Pirmkārt, jāatzīmē, ka ķermenis baleta nodarbības iesācējiem nozīmētu diezgan augstu stresa līmeni. Bet tas nav tik daudz trūkumu, bet gan realitāte. Tādēļ jums jābūt gatavai nodrošināt, ka pirmo reizi pēc mācību jūs saņemsiet slims visus muskuļus.

Negatīvie var uzskatīt, veicot regulāru treniņu fitnesa treneris, nevis personu, kas tieši saistīts ar baletu. Tātad jums vajadzētu veikt atbildīgu pieeju izvēli grupas un treneris. Ideāls variants, ja nodarbības notiks ne veselības klubā, un deju skolu.

Jāatzīmē, ka ķermenis no baleta vingrinājumi diezgan grūti veikt mājās. Būtībā, ikviens var nopirkt lielu atspoguļots sienu un baleta Barre klāt.

Kontrindikācijas klasēm

Kontrindikācijas ķermeņa baleta ir:

 • sastiepumiem un muskuļu;
 • muguras problēmas;
 • Uroģenitālās sistēmas (piemēram, urīnpūšļa) slimības.

Kādā drēbes trenēt?

Ideāla situācija būtu praktizēt vienkāršu trikotāžas treniņtērps. Bet tas ir ieteicams apsvērt šādus ieteikumus:

 • Bikses būtu montāžu, tāpēc jums būs pieredze minimālo neērtības nodarbību laikā. Perfect montāžas zeķubikses.
 • Jūs varat valkāt triko dejot.
 • No kurpju ir labāk izvēlēties vieglākas kurpes, čības vai vingrošanas apavi. Baleta Pointe kurpes vai čības pilnīgi obligāta.

Izvēloties apģērbu ķermeņa baleta Jāatceras, ka pirmā lieta, jums vajadzētu būt viegli tikt galā ar.

Яндекс.Метрика