Bodyflex

Bodyflex - unikāla metode, lai dara, ka tikai 15 minūtes dienā, var padarīt jūsu skaitlis slim un skaista. Tā tika izstrādāta ar Greer Childers amerikāņu mājsaimniece. Bodyflex - kopa vingrinājumi, pamatojoties uz aerobo elpošanu

Teorija Bodyflex

Dibinātājs paņēmieni Bodyflex uzskata, ka lielāko daļu problēmu, kas cilvēka organismā, jo nepietiekamību audu elpošanu, vai drīzāk trūkst skābekļa uz audiem saņemšanas. Tāpēc ir skaidrs, ka ar palīdzību hiperventilācijas var ne tikai uzlabot savu veselību, bet arī atbrīvoties no sastrēgumu to skaitli ievērojami uzlabot.

Vingrinājumi Bodyflex veidota uz kombināciju stiepšanās un elpošanas kavēšanos. Teikt vairāk vienkārši, tas izskatās šādi: darīt ātri elpu, un tūlīt pēc tam maksimālo izelpošana, kura laikā ir jāiesaista dramatiski kuņģa, veikt vajadzīgo pozīciju un aizturēt elpu līdz pat 10 sekundēm. Metodes Bodyflex iesācējiem ir atšķirīgs no vispārējās procedūras tikai elpas-holding laika. Iesācējiem, tā nedrīkst pārsniegt 5 sekundes.

Slodzes laikā Bodyflex skābekļa sāk plūst stingri uz vietām, par kurām vingrinājumi un ko oksidējošas un sadedzinot taukus pieejams tur veiktas. Efektivitāte Bodyflex, atsauksmes, lielā mērā ir atkarīga no pareizas īstenošanas ieelpas, tāpēc pirmajās nedēļās apmācības būtu īpaši veltīta nosakot pareizos elpošanas metodes.

Bāze Bodyflex būtības ir daudz līdzību ar jebkuriem elpošanas vingrinājumi un joga. Starp citu, dibinātājs šo metodi, Greer Childers neslēpj faktu, ka tā ir izstrādājusi, pamatojoties uz jogas vingrinājumi, viņa vienkārši atteicās meditāciju.

Nodarbības Bodyflex

Iesaistīties Bodyflex visi sāk par savējo. Kāds bija rakstīts fitnesa klubā, un kāds pērk DVD ar video ierakstīšanas nodarbības Bodyflex.

Bodyflex ieteicams iesaistīties rīta. Tas ir saistīts ar to, ka pasākums būtu jāveic stingri tukšā dūšā. Maksimālā kas var būt, tas ir dzēriens pusstundu pirms sākuma glāzi minerālūdens vai nesaldinātas tējas diezgan vāja. Bet, ja jūs nevarat veikt laika nodarbībām Bodyflex rīta, jūs varat pārsūtīt apmācību ērtāk laiku, galvenais, ka jums nav ēdis vismaz trīs stundas pirms tās sākuma.

Par vingrinājumiem Bodyflex piešķirti tikai 15 minūtes dienā, un vairāk nekā šajā laikā nav ieteicama. Metodes iesācējiem Bodyflex nodrošina vairāk laika, lai veiktu apmācību, kā jaunpienācēji vēl nav pietiekamas iemaņas.

Tie, kas gatavojas sākt veikt nodarbības Bodyflex, jums vajadzētu zināt, ka sāk apgūt šo procedūru pārtraukt mācības bez aizstājot tos ar jebkuru citu fiziskās aktivitātes nebūs, jo Šajā gadījumā, zaudēja svaru atpakaļ tikai dažas dienas, pat ja jūs ievērot stingru diētu.

Bodyflex: atsauksmes

Runājot par Bodyflex, kā viena no metodēm, lai uzlabotu figūru, daži cilvēki reaģē ar lielu entuziasmu, bet citi gluži pretēji, neslēpj savu skepsi un vilšanos. Tādējādi, atsauksmes par dažādiem Bodyflex. Pozitīvā ietekme šo metodi var saukt svara zudums, pazušana grumbu, atjaunojot ādas turgoru, pieplūdums spēku un vispārējo veselības uzlabošanos. Internetā Jūs varat izlasīt pārskatus par šo un Bodyflex apgalvojot, ka šī tehnika dziedē no dažādām hroniskām slimībām. Tomēr, tā nav. Nav klīniskā pētījumā nav apstiprinājusi šo.

Bodyflex iesācējiem, lielā mērā izmantojot reklāmu, šķiet brīnums! Patiesi, ļoti autors šo metodi Chaydelrs Greer apgalvo, ka pirmajā nedēļā klasēm, jūs varat zaudēt līdz pat 35 cm apjoma midsection. Bet patiesībā, tie ir pievienoti zaudēšanu centimetru apjoms no dažādām ķermeņa daļām (gurniem, vidukļa, kāju).

Piemērots Bodyflex

Šis paņēmiens ir brīnišķīga iespēja veseliem cilvēkiem ar lieko ķermeņa masu. Īstenojot šo kompleksa nav nepieciešams daudz laika, un vēlamos rezultātus samērā īsā laika periodā, pat neievērojot zemu kaloriju diētu.

Bodyflex - ir ideāls risinājums tiem, kuri kaut kāda iemesla dēļ, nevar aprīkot ar nelielu māju sporta laukums vai peldbaseinu, sporta. Varbūt tas ir iemesls, kāpēc šī metode ir ļoti populāri starp jaunajām māmiņām. Galu galā, tas var nodarboties jebkurā izdevīgā laikā, piemēram, miega bērnam laikā. Tomēr tas neprasa nekādas finansiālas izmaksas. Uzdevumi Bodyflex padara to viegli, lai atbrīvotos no uzkrātā grūtniecības vaļēju tauku laikā un labi nostipriniet izstiepts vēdera muskuļus.

Dažos gadījumos, Bodyflex nav efektīva?

Lose svars ar Bodyflex ir tālu no visa. Šī metode nav efektīvs, ja: Bodyflex - īpaša elpošanas tehnika

 • Bodyflex praktiski nedarbojas pietiekami apmācīti struktūrām. To var izmantot, lai uzturētu fizisko sagatavotību, bet tīri ar palīdzību dažu centimetru papildus apjomu, visticamāk, tas nedarbosies;
 • Efektivitāte Bodyflex ievērojami samazināts pacientiem, kuri saņem hormonālo kontracepciju un līdzekļi, antidepresanti un dažas citas zāles. Dažreiz Bodyflex neefektivitāte var izskaidrot ar īpatnībām metabolismu cilvēka organismā. Šis paņēmiens nav efektīva, un, strādājot ar netic to un veikt visus vingrinājumus ar spēku, bez prieka;
 • Jūs nevarat zaudēt svaru ar Bodyflex un tiem, kuri nav gatavi tikt galā ar katru dienu;
 •   Bodyflex neļauj samazināt svaru organismā ir lielāka, nekā tai vajadzētu būt OK.

Kontrindikācijas nodarbībām Bodyflex

Bodyflex kontrindicēta slimībām, piemēram:

 • Arteriālā hipertensija;
 • Pieejamība trūces;
 • Aritmija;
 • Smaga sirds mazspēja;
 • Grūtniecība;
 • High tuvredzība;
 • Jebkura akūta saslimšana vai hronisku slimību paasinājuma gadījumos.

Visas citas veselības problēmas ir relatīvie kontrindikācijas klasēs. Tos var veikt pēc konsultēšanās ar ārstu, un vadībā pieredzējuša instruktora.

Komplikācijas klasē Bodyflex

Ārsti uzsver, ka Bodyflex, protams, jebkādi citi elpošanas vingrinājumi balstīti uz elpas aizturēts, ir ne visiem. Uzdevumi Bodyflex tiešām uzlabo asinsriti audos, veicina labāku piesātinājumu skābekļa. Bet papildus tam, tie ir pietiekami spēcīga spriedzi sirds muskuli, un izraisīt paaugstinātu asinsspiedienu.

Ja jums ir klasē pēkšņi sākās deguna asiņošana, parādījās galvassāpes vai jebkura sirds ritma traucējumus, būtu nekavējoties jāpārtrauc. Atsākšana apmācības vēl iespējams tikai ar atļauju ārsta.

Iesācējiem slodzes laikā var rasties reibonis. Laika gaitā, tas parādīsies mazāk un mazāk, un pēc tam pilnībā izzūd. Bet šajā gadījumā, darbība jāpārtrauc un sniegt dažas atelpu. Tad jūs varat sākt mācības no jauna, vienlaikus samazinot garumu elpu.

Яндекс.Метрика