Deju aerobika

Deju aerobika - tas ir viens no jomām, fitness, kas ir kopa vingrinājumi veikti ar muzikālo pavadījumu. To sauc arī par "nizkoudarnoy aerobika", jo tie nav saistīti ar fiziskās slodzes vingrinājumu guļ uz paklāja vai izmantojot īpašas čaumalas un aksesuārus. Deju aerobika - veids, kā saglabāt ķermeni top formu

Deju aerobika piesaista daudzus cilvēkus ar tā pieejamību, radošo virzienu un emocionāli.

Atšķirība no faktiskās deju aerobikas deju ir tas, ka mācību gandrīz nepārtrauktu kustību laikā - tajā deju nodarbības ir veikt pauzi apgūt jaunas kustības. Deju aerobika "nogalina divus zaķus ar vienu šāvienu": un sadedzina kalorijas, veicinot vispārējo uzlabošanai organismā, un māca mākslu deju sportists - lai gan ne profesionāli, bet tas ir pienācīgas līmenis.

Deju aerobikas nodarbības ļauj saglabāt cilvēka ķermeni labā fiziskā formā, stimulē muskuļu elastību, veicina tauku sadedzināšanu. Turklāt, aerobikas deju stilu, atšķirībā vingrošana, sporta - tas ir lielisks antidepresants, ļauj attīstīties personai ne tikai elastīguma, plastiskums un labvēlības, bet "radošais flair", mainot kursu saturu atbilstoši savām vēlmēm, fiziskajām spējām un interesēm .

Deju aerobika svara zudums un veselības uzlabošanai

Regulāras deju aerobikas nodarbības var ne tikai veidot pareizos proporcijas organismā, bet arī padara ķermeņa vairāk veselīgu un izturīgas.

Termins "aerobikas" burtiski nozīmē "lietošanas skābekli" vai "dzīvo uz gaisu." Pētniecība pasauli Institutes of Health (ieskaitot universitātes speciālistu Reebok) apstiprināja pozitīvo ietekmi deju aerobika par elpošanas un sirds un asinsvadu sistēmu. Aerobikas veikt sirds, asinsvadu un plaušas uz "darbu", kas noteiktā režīmā, lai pielāgotos pieaugošo slodzi. Rezultāts ir spēcīgs imūnsistēma, ķermenis ir piepildīts ar enerģiju un darbaspēju, viens aizmirst, ka šis "hronisks nogurums."

Šeit ir daži no pozitīvo ietekmi regulāras fiziskās deju aerobika:

 • Asins apjoma pieaugums par summu spējas, lai uzlabotu transporta skābekļa uz audiem organismā;
 • Stiprināt sirds muskuli, uzlabota uzturēšanu savas asinis;
 • Skeleta sistēmu, balsta un kustību sistēmas stiprināšana;
 • Lielāka efektivitāte;
 • Plaušu apjoma pieaugums;
 • Pazemina holesterīna līmeni asinīs;
 • Palielināts stress.

 Deju aerobikas nodarbības iesācējiem
 Perfect deju aerobika, svara zudums: vingrinājums veicina ātrāku sadedzināt kalorijas, stiprina muskuļus un pareizu skaitli. Lai aerobikas noveda pie ilgi gaidītā rezultāta, proti, tievs un elastīga ķermeņa, bez liekā svara, jums ir jāievēro daži noteikumi:

 • Nodarbības būtu regulāri (vismaz 2-3 reizes nedēļā);
 • Lai sāktu īstenošanu, jābūt ne agrāk kā 1, 5 stundas pēc ēšanas;
 • Pēc skolas deju aerobika nevajadzētu uzreiz doties uz pusdienām vai uz dīvāna: vairākas stundas pēc vingrinājums ir intensīva tauku dedzināšana;
 • Neskatoties uz pieejamību fiziskās aktivitātes, tas ir ieteicams, lai ievēro sabalansēta uztura principus, izvairoties no pārmērībām.

Deju aerobika mājās

Lai justos ietekmi īstenot, nav obligāti izmantot pakalpojumus no speciālista, vai apmeklēt sporta centru - jūs varat nodarboties ar deju aerobiku mājās. Uzziniet dažus principus, bez kuriem nav izmaksu, nav viena nodarbība deju aerobika:

 • Silts. Lai risinātu adekvāti ar ķermeņa slogu, ir nepieciešams, lai sagatavotu, vingrojumus uz rokām, pleciem, rumpja, kājām un kaklu. Protams, saskaņā ar jebkuru ritmisku mūziku;
 • Aerobikas fāze. Tas ir būtiski, lai sasniegtu ietekmi izmantošanas veselību. To raksturo mērena kravu, kas palielina elpošanas likmes un sirdsdarbība, bet tas nepārkāpj līdzsvaru starp ieelpas un izelpas. Optimal pulse aerobikas posms - 140-160 sitieni minūtē. Lai pārbaudītu intensitāti aerobikas jūs varat izmantot "runāt testu": ja, nodarbību laikā, jūs varat sarunāties, tad slodze ir pieļaujama;
 • Power fāze. Stiprums apmācību vajadzētu būt ne vairāk kā 10 minūtes aerobikas deju nodarbības. Tie ietver squats, push-ups, lekt un dažus citus veidus kravu. Laikā jauda fāze notiek stiprina kaulus un locītavas, kā arī straujas sadedzinot kalorijas;
 • Gatavošanās darba attiecību izbeigšanas. Atmest pēkšņi izmantot nav ieteicams: tas ir bīstami straujš asinsspiediena pazemināšanās. Pēc apmācības pabeigšanu nevar apstāties vai apsēsties: jums ir nepieciešams zināms laiks, lai staigāt pa istabu, stiept jūsu muskuļus, ko mēra pulsu un gaidīt, kamēr sirdsdarbības atgriežas normālā stāvoklī.

Veidi deju aerobika

Deju aerobika, kā minēts iepriekš, tiek veikta strauji saskaņā ar šo vai šo mūziku. Atkarībā no stila mūzikas virzienu šāda veida deju aerobika:

 • Latīņu aerobika. Viens no populārākajiem galamērķiem deju aerobika, galvenā atšķirība, kas ir elastīgs solis un nepārtraukta darbība gurniem;
 • Funk aerobika. Apgalvoja komisija nelīdzenumi mājokļu ķermeņa un brīvroku plastmasas. Ir ieteicams, ka cilvēki ar horeogrāfijas sagatavošanai;
 • Hip-hop aerobika. Viena no smagākajām veidu deju aerobika. Vienas sesijas laikā sadedzina apmēram 450 kalorijas;
 • Rock-n-roll aerobika. Galvenie virzieni aerobika ir "rock and roll" solis, lec, izrādās, darbojas, kustība;
 • Vēderdejas (vēderdejas). Būs aizmirst par problēmām vidukļa, vēdera un gurniem, lai meitene elastīgāku un plastmasas;
 • Strip dejas. Papildus cīņā pret lieko svaru, šī tendence deju aerobika ļauj sievietēm tiks atbrīvots, justies vairāk pārliecināti un seksīgi.

Kontrindikācijas

Klases deju aerobika nav ieteicama cilvēkiem, kas cieš no astmas, kuriem ir problēmas ar sirds un asinsvadu sistēmas un mugurkaula, kā arī pacienti ar miokarda infarktu vai traumatisks smadzeņu traumas.

Яндекс.Метрика