Sex Dance

Sekss ir sava veida deju fitnesa vingrinājumus, pamatojoties uz pilona ar elementiem vingrošanas un akrobātikas Shestova. Šis fitnesa veids ir paredzēts stiprināt visas muskuļu grupas, uzlabo horeogrāfiju un plastmasu.  Dzimums dance - sport uz pilona

Features grīdas deju nodarbības

Sekss ir forma deju sporta dejas uz pilona, ​​kas ir sestais dažādiem elementiem horeogrāfiju un akrobātika. Šāda veida fitnesa uzsvars tiek vērsts uz muzikalitāti un plastiskums.

Ir vairākas skolas deju grīdu, kas ir balstīta uz sporta orientāciju, Shestova akrobātiku un izsmalcinātu dizaina elementiem.

Deju grīda iesācējiem ir vienkārši elementi plastmasas un akrobātiku ar sestajā stāvā. Vidēji prasmes līmenis izpildīts rotāciju ap pilona un citas dinamiskas elementiem. Visaugstākajā līmenī tiek veiktas akrobātika uz pole augstuma 2-3 metri.

Svarīga iezīme ir tīrību deju grīdas trikus un plastiskums pāreju no viena elementa uz citu.

Ja elementi, kas vajadzīgi, lai saglabātu deju grīdu taisni ceļgaliem un izstiepts zeķes, kā arī izstrādāt visas detaļas fokusā un kustībām. Svarīgs kritērijs ir tas, lai atbilstu fitnesa pārvietošanu uz mūziku.

Sporta deju grīda prasa izturību, labu koordināciju, veiklību un elastību. Dejotājiem jābūt ar augstu muskuļu tonusu, labu stiept un žēlastību.

Gandrīz visas klases ir balstītas uz deju grīdas aerobikas, kas tiek veikta pirms īpašā treniņa iesildīties muskuļus. Kopumā laikā, kas iesaistītas muskuļus ķermeņa augšdaļas, muguras un nospiediet deju grīdas elementiem.

Dzimumu deja iesācējiem pavadīt maigi ar ilgu iesildīšanās un stiepšanās vingrinājumi pastiprināta. Pirmajās nodarbībās jums ir iemācīties kontrolēt savu ķermeni, un, lai varētu sajust pilons līdzsvaru.

Elementi deju grīdas

Šobrīd deju grīda ir populāra deja fitness. Kopš 2003. gada, daudzas valstis ir starptautiskas sacensības deju grīdas. Konkurss bija galvenais uzsvars tiek likts uz māksliniecisko un sportiskumu, kā arī tīrību un precizitāti izpildes elementiem.  Deju grīda - populārs veids deju fitness

Elementi deju grīdu var iedalīt divās pamata stili: mākslas un sporta. Sporta preces, kas paredzētas augstas izturības un fiziskās sagatavotības, un mākslas elementiem jābūt oriģinālam, spilgti un iespaidīgs.

Mācības šajā jomā tiek veikta dažādos fitnesa klubos un skolās. Starptautiskās skolas deju grīda iedalīt vairākās kategorijās ar akrobātiskiem elementiem un saturu programmas veida.

Galvenie skolas deju grīdas ir deju un sporta. Deju skola gatavo dejotāji ar Horeogrāfisko estētiskās orientācijas programmās. Sporta skolas piedāvā nodarbības individuāliem un kopīgiem akrobātiskiem programmas, kuru mērķis ir uzlabot fizisko sagatavotību, palielinot muskuļu masu un atlētiskumu.

Ieguvumi deju grīda

Galvenās priekšrocības deju grīdas ir:

  • spēja nostiprināt muskuļus;
  • palielinot elastīgumu un plastiskums organismā;
  • smartness ādas un anti-novecošanās;
  • uzlabojot koordināciju;
  • svara zudums;
  • novēršana no balsta un kustību sistēmas un kaulu struktūras slimībām;
  • saglabāt pareizu stāju.

Arī deju grīdas ir svarīga loma estētisko aspektu apmācību, kas ļauj dejotājiem kļūt sievišķīga, pievilcīga, graciozs, atviegloti un pārliecināti.

Яндекс.Метрика