Fitkervs - atgriezeniskā saite un ieteikumi
 Tīkls sieviešu fitnesa klubu Kervs (līknes) atklāja Gary un Diana Haven 1992 Teksasā. Viņi bija dibinātāji nepārprotamas fitness, pateicoties kurām daudzas sievietes visā pasaulē regulāri dara tikai pusstundu dienā, lai efektīvi atbrīvoties no liekā svara.

Concept Haven ir kombinācija pasākumā asinsvadu sistēmas ar stiprums apmācību. Austrumos, tīkls ir salīdzinoši jauna un tika nosaukts Fitkervs (FitCurves). Līdz šim visā pasaulē tīkls sastāv no vairāk nekā 10000 klubiem, atbalstītāji katru dienu kļūst arvien vairāk un vairāk, un saskaņā ar statistiku, šodien ir vairāk nekā 5 miljonus.

Pēc atsauksmēm, Fitkervs - ir ne tikai kvalitāte fitnesa centrs, kas strādā profesionāļi šajā jomā, fitnesa un svara kontroles, bet arī komanda līdzīgi domājošiem, parādot atbalstu un individuāla pieeja katram klientam. Neapšaubāma priekšrocība tīkla Fitkervs ir tā, ka klubs ir vērsta tikai uz sievietēm, un apmācību izstrādāta ar visiem iezīmes sievietes ķermeņa.

Tāpat eksperti jomā fitnesa Fitkervs izstrādājuši īpašu uztura programmu, kas palīdz sievietēm jebkurā būvēt un svara kategorijā, kā zaudēt svaru bez diētas un stress.

Uzņēmuma Fitkervs: ieguvumi

Apmācības Fitkervs atšķiras no tiem, kas viņi ir izstrādājuši ar fizisko un psiholoģisko īpašību sievietēm. Šī iemesla dēļ, lai iegūtu unikālu sistēmu, kas ietver svara zudums programmu un piecas sastāvdaļas fitness, tas ir drošs veselībai. Trīsdesmit minūšu treniņa pie kluba Fitkervs aizvieto stundu un pusi stunda jebkurā sporta zālē.

Trenažieri iesaistīti fitnesa Fitkervs, pamatojoties uz hidraulisko pretestību principu, saskaņā ar kuru vilciena sievietēm ar dažādu izcelsmi. Turklāt iekārta ir terapeitisko efektu un palīdz atjaunot, stiprināt un uzlabot organisma daudzas funkcijas.

Iesaistīties tīklā var daiļā dzimuma šajā vecumā 12-85 gadiem, neatkarīgi no veselības stāvokļa un fiziskās sagatavotības. Turklāt, fitnesa Fitkervs pieejams sievietēm visos ienākumu un sociālā statusa līmeņi, jo izmaksas biļetes ir diezgan zems.

Katru gadu kompānija Kervs (Surves) piešķir vairāk nekā 4 miljonus. Dolāru par zinātnisko pētījumu un attīstības jomā stabilizāciju svaru un veselību, kura rezultāti ir oficiāli publicēti tīmekļa vietnē.

Neoficiāls moto uzņēmums ir frāze "nav vīrieši, ne spoguļi, ne grims." Fitkervs uzdevums ir palīdzība sievietēm, lai atklātu savu patieso mērķi.

Tādējādi, mērķis ir ne tikai palīdzēt daiļā dzimuma zaudēt svaru, un, pats galvenais, lai atklātu sievieti katrā ziņā.

Fitness Fitkervs

Trenažieri klubi Fitkervs sakārtoti aplī, tie ietver septiņus bipozitivnyh kuru darbība ir vērsta uz darbu divās pretējās muskuļu grupas, un vienu monopozitivny simulators.

Ar bipozitivnym simulatori ietver, piemēram:

  • Bicepss un triceps, ir paredzēta darbam ar roku muskuļus, bicepss un triceps;
  • Liekums un paplašināšana kājās - ietver muskuļus priekšpusē un aizmugurē augšstilbiem;
  • Plecu Nospiediet un velciet top - nodrošina trapezius un deltveida muskuļus pleciem un latissimus Dorsi;
  • Preses un atpakaļ - slodzes muskuļus muguras un presē;
  • Atšķaidīšana un maisīšanas kājām - ir vērsta uz darba rezultātā un sānu muskuļus;
  • Krūtis un atpakaļ - nodrošina lielus krūšu muskuļus, rombveida, un latissimus Dorsi;
  • Squats - strādāt četrgalvu, sēžas un iegurņa muskuļus un hamstrings.

Monopozitivny simulators Fitkervs "kāju nospiediet" ielādē aizmugurē augšstilbu muskuļus, četrgalvu, sēžas un iegurņa muskuļus.

Starp Trenažieri Fitkervs astoņi rehabilitācijas stacijas, kas pēc darba muskuļus, jūs varat vai nu palaist vai staigāt, kuru pulss ir jāuztur visā treniņa.

Sieviešu grupa rīkoja pusstundu pāris apļus simulatori, tie, kas beiguši skatoties un atstāt apli, un jaunpienācēji aizņem atbrīvoja telpu, lai jūs varētu izveidot savienojumu ar okupācijas jebkurā laikā. Pirms mācību Fitkervs darbojas maza iesildīšanās, un pabraucot garām dažus apļus - stiepšanās.

Pēc atsauksmēm, Fitkervs ļoti noderīga mājsaimnieces un mātēm jaundzimušo, kas nevar būt prom no mājām uz ilgu laiku.

Uzturs Program Fitkervs

Papildus efektīvu fitnesa programmu Fitkervs izstrādātāji ir izveidojuši arī īpašu uztura programmu, kas ir sadalīts trīs posmos, no kuriem pirmais ilgst vienu nedēļu. Šajā periodā, svara samazinājums ir saistīts ar tauku un ūdens, reizēm vidēji no 1 līdz 1 5 kg sieviešu uzturēšanu. Diena ir atļauts izmantot ne vairāk kā 1200 kalorijas 3 maltītes un divas uzkodas. Beigās pirmā posma likmi svara zudums sāk samazināties, sieviete izvēlas diētu 2 posmos:

  • Ar augstu olbaltumvielu saturu;
  • Ar augstu ogļhidrātu.

Atlase pirmajā vai otrajā iemiesojums, kas dienā nav atļauts izmantot vairāk par 1500 kcal uz vienu trīs pilnus maltītes un 2 uzkodas. Otrā posma elektroapgādes sistēmas Fitkervs ilgums ir 23 dienas.

Saskaņā ar pētījumu, ko Fitkervs veica, stiprums apmācību apvienojumā ar olbaltumvielu diētu, kā arī atlases pareizajiem ogļhidrātu izraisīt svara zudumu 95% gadījumu tas ir saistīts ar dedzināšanu ķermeņa tauku, nevis muskuļu masu, kā ar jebkuru citu diētu.

 Uzturs Program Fitkervs
 Otrais posms var izstiept ilgākā laika periodā, ja svars turpina samazināties vidēji par 450 g nedēļā. Gadījumos, kad svara zudums nav zemāka vispār, vai arī ar kopējo masu, ir mazāks nekā 450 g, 7 dienu laikā, tas būtu pāriet uz nākamo posmu.

Ilgums trešā posma elektroapgādes sistēmas Fitkervs ir 2 līdz 4 nedēļas, kuru laikā tiek restaurētas vielmaiņu. Šajā laikā sievietes ķermenis tiek dota iespēja atpūsties pēc strauju svara zudumu. Developers Fitkervs energosistēmas nav paredzēt šajā posmā pārtikas ierobežojumam kalorijas, galvenais noteikums - lai nodrošinātu atbilstību vispārējiem principiem pareizu uzturu. Ja šis posms svara sāks pakāpeniski pieaugt, jums jāatgriežas pie pirmā posma 2-3 dienu laikā. Pēc atsauksmēm, Fitkervs sistēma palīdzēja glābt daudz rezultātu.

Daudzas sievietes mūsdienās sapņo slim fit un ķermeni, bet ne laika, ne papildu naudas par sevi, diemžēl, nav. Fitnesa centri Fitkervs paredzēti, lai strādātu precīzi tieši šādu kategoriju cilvēki, izdevumu abonēšanu šiem klubiem ir zemāka par analogo, un mācības aizņem tikai pusstundu dienā. Uzņēmuma darbība Fitkervs mērķis ir ne tikai, lai palīdzētu sievietēm procesā zaudēt svaru, bet arī atrast savu iekšējo harmoniju un izpaušanu viņa patieso likteni.

Яндекс.Метрика