Kalanētika

Kalanētika (kalanētika) - sava veida fitnesa sporta zāli, kas ietver sistēmu statisko vingrinājumi. Tā saņēma savu nosaukumu no nosaukuma tās radītāja - Callan Pinckney. Kalanētika tika izveidota agrīnā 80s pagājušā gadsimta sakarā ar muguras traumu, ko viņa ieguva nodarbojas ar klasiskā baleta. Kalanētika - kopa statisko vingrinājumi

Saskaņā ar teoriju Callan, parastas fitnesa treniņu laikā iesaistīti tikai virspusējos muskuļus. Dziļi iesakņojušās muskuļi ir vislabāk apmācīti, samazinot un stiepjas muskuļus. Prakses dziļi muskuļi ne tikai ātri atjaunot veselību, bet arī rada ievērojamu svara zudumu.

Pēc autora domām, kalanētika vingrinājumi var aizvietot daudzas stundas nodarbību klasisks veidošanas un aerobikas. Turklāt, tā sistēma ir izstrādāta, ņemot vērā to, ka vingrinājumi neizraisa sāpes muguras vai muguras.

Kopa vingrinājumi kalanētika ietekmē visus ķermeņa muskuļus - rokām, pleciem, kājas, dibens, gurni, muguras un vēdera. Tie ir balstīti uz īpašiem elpošanas vingrinājumi un dažādu veidu austrumu vingrošana.

Galvenā iezīme CALLANETICS ir ārkārtīgi augsta statiskā slodze uz muskuļiem, kad jums ir nepieciešams rīkot īpašu pozu 60-90 sekundes.

Kalanētika šodien ir ļoti populāra Eiropas valstīs un Amerikā, bet tas bija saistīts gan sievietēm, gan vīriešiem, neatkarīgi no ķermeņa svara un vecuma.

Kalanētika svara zudums

Sākotnēji kalanētika nav izveidota, lai no svara zudumu. Tomēr praksē ir novērots, ka sakarā ar uzlabošanu vielmaiņu un palielina muskuļu masu, vienlaikus samazinot svaru.

Maksimālu rezultātu jums ir jāizmanto elpošanas praksi kā pareiza elpošana veicina ātru piesātinājumu ar skābekli, kas ir katalizators ķermeņa tauku samazināšanu.

Turklāt nodarbības kalanētika, atšķirībā no citām jomām fitness, neprasa speciālu aprīkojumu vai liela telpa, un tas ir iespējams mācīties mājās pie jūsu ērtībai.

Tātad šodien, daudzi izvēlas kalanētika, svara zudums, jo tas var palīdzēt jums sasniegt lieliskus rezultātus bez nogurdinošs treniņu un stingras diētas.

Kalanētika svara zudums būtu jārisina divas reizes nedēļā vienu stundu, pēc kura jūs varat iet tikai, lai veiktu nepieciešamos vingrinājumus, kas būtu jāveic katru dienu 15 minūtes. Īpatnība CALLANETICS - High statiskā slodze uz muskuļiem

Kalanētika iesācējiem

Nodarbības par kalanētika iesācējiem jānotiek lēnā tempā, novēršot asas kustības, kas var ievainot locītavu aparātu, bet tas ir nepieciešams, lai kontrolētu piedalīšanos sēdēs visām muskuļu grupām.

Saskaņā ar konsultāciju un tiesības vingrinājumi, kalanētika iesācējiem veicinās strauju attīstību elastību un plastiskumu, izstrādē visas muskuļu grupas, palielinot to elastību bez ēkas muskuļu, bet arī - novērst pārkāpumus un sāpes un kustību orgānu sistēmas.

Kopa vingrinājumi kalanētika

Balstoties uz manu pieredzi, Callan izvēlējās 29 vingrinājumi kalanētika, kas būtu jādara noteiktā secībā to, jo tie ņem vērā pieaugošo sarežģītību.

Vingrinājumi CALLANETICS ietver 7 gabali:

 • Workout - 6 vingrinājumi vidukļa, kakla, pleciem un kājām;
 • Kā atbrīvoties no vēdera - 3 vingrinājumi, lai stiprinātu vēdera muskuļus;
 • Slaidas kājas - 4 vingrinājumi, lai slim un veidot labo kāju;
 • Sēžamvieta un augšstilbiem - 5 vingrinājumi, kas iedarbojas uz dziļi atrodas muskuļi augšstilbu un sēžamvietas;
 • Stiepšanās muskuļi - 6 stiepšanās vingrinājumi lielo muskuļu grupas rokas, kājas, sēžamvieta, vēdera un augšstilbiem;
 • Belly Dance - 3 vingrinājumi, lai stiprinātu vēdera muskuļus;
 • Stiprināšana kājas - 2 vingrinājumus, lai nostiprinātu kāju muskuļus.

Mācību režīms

Veicot CALLANETICS par atsauksmes būtu saprātīgi devas slodzi, tāpēc, lai neradītu daudz sāpes muskuļos, īpaši, ja organisms nav pieradis izmantot.

Attīstīt izturību un muskuļu spēku laika gaitā nav ieteicams samazināt slogu, samazinot biežumu sesiju, un apvienot un mainīt izmantot tā, lai neradītu atkarību.

Nodarbības kalanētika, atsauksmes, visefektīvākais un sniegt baudu ar šādiem ieteikumiem:

 • Palielināt slodzi uz muskuļiem jābūt pakāpeniski;
 • Jūs nevarat aizkavēt vai paātrināt elpošana;
 • Turiet nodarbības zālē ar spoguļiem, lai varētu sagūstīt kustību;
 • Neizmantot nodarbinātības pārāk aktīvas apjukusi mūziku.

Ieguvumi kalanētika

Galvenās priekšrocības gūto CALLANETICS citu veidu Fitness ir:

 • Restaurācija vielmaiņas procesus organismā;
 • Uzlabota poza;
 • Straujš svara zudums un ķermeņa lieluma;
 • Stiprināt muskuļus.

Kontrindikācijas

Callan Pinckney aprakstīja plašu kontrindikācijas lai dara CALLANETICS pilnībā. Tajā pašā laikā klātbūtne daži no šīm grupām var veikt, bet ievērojot noteiktas robežas.

Tātad, kalanētika jārisina piesardzīgi dažām sirds un asinsvadu slimībām, kā arī slikta redze un astmas slimībām.

Pēc visām darbībām un ķeizargrieziena uz gadu nav ieteicams darīt šāda veida fitness.

Visos muskuļu un skeleta sistēmas slimībām, pirms apmācības CALLANETICS vajadzētu konsultēties ar savu ārstu.

Ņemot vērā varikozas vēnas nav ieteicams darīt vingrinājumus, lai nostiprinātu kāju kalanētika proti tupēt un poluprisedaniya.

Яндекс.Метрика