Pilates

Pilates - tas ir viens no populārākajiem šobrīd pasaulē sistēmu darbam ar ķermeni un cilvēka prātu, harmoniski apvienojot Rietumu un Austrumu sistēmu vingrinājumi. Tā saņēma savu nosaukumu par godu cilvēks, kurš izstrādāts tā - Joseph Pilates. Pilates - vingrinājums sistēma Joseph Pilates izstrādājusi

Tas radīja sistēmu Pilates?

Joseph Pilates bija pieaug vājš un slimīgs bērns. Viņš cieta no rahītu un astmu. Bet, pateicoties sistemātiskās sporta aktivitātēs, viņam izdevās ne tikai pilnībā atgūt savu veselību, bet arī, lai radītu par sevi pārsteidzoši skaistu ķermeni no sportistu. Turklāt, viņš varēja kļūt profesionāls sportists un fitnesa instruktors kursi ar unikālām metodēm un Pilates vingrinājumi. Joseph Pilates nodzīvoja ilgu mūžu un nomira gadu vecumā 87. Neilgi pirms savas nāves, viņš atzinās, ka viņa metode ļāva viņam neslimot, nelietojiet nekādus medikamentus, kas, neskatoties uz sava vecuma, turpina baudīt panākumus ar sievietēm.

Otrā pasaules kara laikā, Pilates iesaistīti rehabilitācijas ievainoto karavīru. Tas bija tad, ka viņš sāka veidot savu sistēmu vingrinājumi. Pēc kara, Pilates, kopā ar sievu, savu skolu, kurā viņš mācīja ļaudis viņš izstrādājuši unikālu metodi, kas nodrošina tēlains, garīgo kontroli pār darbu skeleta muskuļos.

Technique Pilates ātri kļuva populāra visā pasaulē. Tomēr katrā valstī, vairāki sekotāji modificēt. Piemēram, Itālijā, Pilates vingrojumi ir nedaudz mākslas un dejas raksturs Lielbritānijā izvēlas konservatīvu metodoloģiju, arī Amerikā dod spēku un atlētisks nodarbinātības veidus.

Ieguvumi no Pilates

Pilates vingrinājumi tiek veikta režīmā statiskā dinamiskā muskuļu kontrakcijas, ir visefektīvākais stiprināšanai. Nodarbību laikā tiek izmantoti praktiski visas muskuļu grupas, ieskaitot mazos muskuļus kājām un rokām. Tā sasniedz ātrus rezultātus, un vissvarīgāk veicina harmonisku attīstību cilvēka organismā.

Nodarbības no Pilates, vispirms ir nepieciešams veikt cilvēkiem, kas cieš no par muskuļu un skeleta sistēmas slimībām: artrīts, deformējot osteoartrīts, muguras sāpes, stājas traucējumi, starpskriemeļu trūce, utt Ir arī pierādīts, Pilates vingrinājumi, un cilvēkiem, kas cieš no hroniskām slimībām, elpošanas un sirds un asinsvadu sistēmu. Pēdējos gados, izstrādāja tehniku ​​Pilates, svara zudums.

Kontrindikācijas Pilates

Sākotnēji sistēma tika izstrādāta speciāli kā Pilates rehabilitāciju, jo tas ir neliels skaits kontrindikācijām:

 • Akūta intoksikācija vai infekcijas slimība;
 • Asiņošana;
 • Paaugstināta ķermeņa temperatūra;
 • Jebkura slimība vai akūts paasinājums hronisku slimību, tostarp insultu, koronāro mazspēju, tromboze, embolija, utt.
 • Ļaundabīgi audzēji un to metastāzes (pirms radikālu ārstēšanu);
 • Svešķermenis, kas atrodas netālu no galvenajām nervu un asinsvadu;
 • Smaga sirds mazspēja;
 • Smagas formas ar garīgām slimībām, tai skaitā garīgo atpalicību;
 • Smags elpošanas mazspēja;
 • Smaga vājums, nogurums, pēkšņas sāpes;
 • Atrioventrikulāra blokāde.

Pilates iesācējiem

Pilates var sākt iesaistīt cilvēkus abu dzimumu un visu vecuma grupu. Tomēr, ja jums ir kādas hroniskas slimības, tas ir labākais, lai sāktu mācības vadībā pieredzējuša instruktora. Piešķirt mācības Pilates, tai veltīt pietiekamu uzmanību stāvokli palātā. Ar attīstību tahikardiju (vairāk nekā 100 sitieni minūtē), vai otrādi bradikardija (mazāk nekā 60 sitieni minūtē), kā arī pasliktināšanās vispārējā stāvokļa nodarbinātības jāizbeidz nekavējoties. Ball - viens no obligātajiem atribūtiem Pilates

Pilates klāsts iesācējiem obligāti ietver vingrinājumus, lai nostiprinātu vēdera muskuļus un muguras muskuļus, kas veicina veidošanos pareizu stāju. Izvēloties Pilates Exercise ir svarīgi ņemt vērā individuālās īpašības, kas nodarbojas ar šo tehniku, persona, kas var uzlabot mobilitāti locītavās, nostiprinātu muskuļus un attīstītu savu elastību.

Ja jūs nevarat iet uz sporta zāli un strādāja vadībā treneris, jūs varat izmantot video nodarbības Pilates.

Pamatprincipi Pilates:

1. Koncentrēšanās mērķis ir kontrolēt pareizību izpildei;

2. Vadības elpošana. Laikā apmācība vēlamo veidu diafragmas elpošana. Pareiza elpošana ievērojami palielina efektivitāti Pilates nodarbības. Ieelpot darīt, ja jūs atgrieztos sākotnējā stāvoklī, un izelpot, kad pozitīvo posmu izmantošanu.

3. centrēšanas princips, proti, kontrolēt līdzsvaru starp kreiso un labo daļās no ķermeņa, kā arī starp muskuļus muguras un vēdera. Atbilstība šim principam ir novērst rašanos muskuļu sāpes un samazina slodzi uz mugurkaula.

4. Novietojiet. Izpildi visu Pilates vingrinājumi laikā rūpīgi jānovēro pareizo stāvokli organismā.

5. koordinācija. Ņemot mācības Pilates, jums ir noteiktas prasmes izmantot nākotnē, lai labāk veikt katru kustību īstenot.

6. Smooth. Visi Pilates vingrojumi tiek veiktas vienmērīgi, bez jerks, pēkšņu apstāšanos vai lielām pauzēm.

7. Relaksācija. Laikā nodarbības nevajadzētu celms muskuļu grupas, kas nav iesaistītas, veicot konkrētu uzdevumu.

8. pakāpeniski. Pilates slodzes palielināšana notiek pakāpeniski, ar palielinot muskuļu izturību un vispārējo fizisko sagatavotību sportists.

9. sistemātiski. Lai sasniegtu izteikta ietekme, darīt pilates regulāri, vismaz divas vai trīs reizes nedēļā. Jo īpaši svarīgi ievērot sistemātiski principu, ja jūs darāt Pilates svara zudums.

Pilates mājās

Ne visiem ir laiks, lai apmeklētu fitnesa klubs, un kāds neļauj materiālos iespējām. Bet, lai iesaistītos Pilates mājās ir iespējams! Iemācīt jums nepieciešams:

 • DVD ar video pamācības Pilates;
 • Neliels pad nepieciešama vingrinājumi uz grīdas;
 • Mazs krēsls, stīpas un bumba.

Nobeigumā, es vēlētos sniegt dažus vienkāršus padomus tiem, kuri nolēmuši to darīt Pilates mājās:

1. Apģērbs nevajadzētu traucēt jūsu kustībām un būt tik komfortablu;

2. Iesaistīties basām kājām vai plānās zeķes, jo tas būs aktīvāk apmācīt muskuļus kājām;

3. Rīkoties, lai klasēs ne ātrāk kā stundu pēc ēšanas;

4. Ja pamanāt veselības pasliktināšanos, vingrinājums būtu nekavējoties jāpārtrauc.

Яндекс.Метрика