Power aerobika

Power aerobika ir noteikts īpašu spēka vingrinājumi, lai nostiprinātu muskuļus kakla, pleciem, muguras, sēžamvietas, ciskas un muguras lejasdaļā. Tā rezultātā, vingrinājums normalizē vielmaiņu, uzlabo asinsriti un vispārējo fizisko veselību. Power aerobika - izmantot dažādas muskuļu grupas, izmantojot spēku apmācību un vingrošanu

Iezīmes jaudas aerobika

Šis aerobikas veids balstās uz apmācību ar lielām slodzēm un svērtā.

Vingrinājumi ir aerobā jauda strauji ar bez deju un sporta laukumi. Paātrināta likme izmantošanas un mainīgu dažāda veida svaru ir galvenās iezīmes aerobika.

Aerobikas varas laikā ietver dažādas muskuļu grupas un visas ķermeņa daļas, kā arī iesildīšanās palaist aerobo režīmā 7 līdz 10 minūtes. Svari tiek izmantoti kā rod-Pampa 10-30 kg svērto bodibary no 1-5 kg, un 10 kg hanteles.

Galvenais spēks aerobikas vingrinājumi ir push-ups, stiprinot preses, squats, lunges, Tilts un preses ritošā. Galvenais uzdevums programma sākas ar attīstību kājām, sēžamvietas, pleciem, rokām un muguras. Vingrinājumu secība mainās, koeficientu un papildu elementiem.

Ja aerobikas jauda pareizi balstīts, tas uzlabo stāju, samazina ķermeņa tauku, nostiprina muskuļus un attīsta plastmasas.

Katrs treniņš ilgst aptuveni 50 minūtes, un tajā ietilpst:

 • aerobikas veids laiks iesildīties muskuļus;
 • Pamata vingrinājumi ar svaru objektiem;
 • galīgais posms muskuļiem un atpūtai.

Norādes par jaudas aerobika

Par izmantošanas varas aerobika norādes ir problēmas ar taukiem un lieko svaru, novājinātu muskuļiem, nepareizu stāju, trūkst plastiskumu un žēlastību, par muskuļu un skeleta sistēmas, vielmaiņas traucējumi, stress un nogurums, slābs un sagging ādas slimībām.

Par aerobo varas priekšrocības

Power Aerobika mērķis ir uzlabot muskuļu tonusu un svara zudums. Būtībā, šāda veida izmantošanu cilvēkiem pēc 25 gadiem ar problēmām formas un porainības ķermeni, bet arī palīdz veikt šo aerobika novēršanu par muskuļu un skeleta sistēmas un aptaukošanās slimību. Mērķis aerobikas varas - samazināts svars un uzlabota muskuļu tonuss

Viens stiprums apmācību aerobika var sadedzināt līdz pat 500 kalorijām un izstrādāt visas muskuļu grupas. Pēc regulāras spēku apmācību dedzināt taukus un palielināt muskuļu masu, un ķermenis kļūst slim un fit.

Galvenās priekšrocības varas aerobika ir:

 • uzlabojot koordināciju;
 • svara zudums;
 • stiprināt ķermeni un palielināt muskuļu masu;
 • nostiprināt plaušu muskuļus un presi;
 • novēršana celulītu un ādas novecošanos;
 • noņem nogurumu un stresu;
 • stiprināt muskuļus sirds;
 • uzlabojot vispārējo fizisko un garīgo stāvokli.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas īstenot varu aerobika ir smagas slimības, sirds un asinsvadu sistēmas, vēzis, pēcoperācijas periods, iekšēja asiņošana, traumas muskuļu un skeleta sistēmas, cukura diabēts, grūtniecības un zīdīšanas laikā, psihiski traucējumi.

Viegli izmantot vajadzētu turēt cilvēkus vecumā, kā arī zems fiziskās sagatavotības, vāju imūnsistēmu, un kas seko vīrusu un iekaisuma slimībām.

Яндекс.Метрика