Revitonika - vingrinājumi muskuļiem sejas
 Fitness sejas Revitonika fizioloģisko metode, lai atjaunotu arhitektonika uz kakla un sejas. Tas ir balstīts uz kontroles sejas un skeleta muskuļu principu.

Atsauksmes Revitonike apstiprina faktu, ka tas ir cienīgs alternatīva plastiskā ķirurģija, un dažos gadījumos, piemēram, kad atjaunošanās zoda, kakla pagarināšanu un par jauno leņķa žokļa, Revitonika efektīviem plastmasas veidošanos.

Revitonika komplekss - a metodes un vingrinājumi regulāru darbu mājās. Pateicoties šīm klasēm sāk procesu atjaunošanos, atjauno ķermeņa funkcijas. Nodarbojas strādā pie sava Revitonikoy trases līdzsvaru priekšējo un aizmugurējo virsmu organismā, izveidojot atcelt sejas un kakla, kā arī limfas drenāžu. Kā rezultātā iepriekš minētās darbības ir samazināts kapilāro tīklu un samazinās pietūkums supracranial šķiedrām.

Vector ietekme komplekss Revitonika

Vingrinājumu, kuru mērķis ir Revitoniki sistēma:

  • Noņemot muskuļu bloki;
  • Sākot Limfodrenāžas audus kakla un sejas;
  • Restaurācija statiskā poza un kakla;
  • Darbs ar grupu sejas un masticatory muskuļus;
  • Intensifikācija asins plūsmu kapilāru tīklā.

Revitonika komplekss - ir īsts pārmaiņu katalizators pasaules Ņemot vērā novecošanas procesu sejas un kakla. Ierosinātā sistēma vingrinājumi un zināšanas dod Katra sieviete ir unikāla iespēja, lai atrisinātu savas individuālās problēmas, neatkarīgi no tā, grumbas jaunībā, vai atdzimšana visa personas pieaugušajiem.

Šāds universālums ir izskaidrojams ar to, ka mācības ir paredzētas, lai Revitoniki zināšanu biogidravliki, biomehānika un galvenos principus Osteopātijas. Metodes pamatā ir "reverse" osteopātijas principiem darbu, viņi seko dabisko sistēmu pašregulācijai organismā un palīdz mazināt muskuļu klipus un bloki.

Netiešās (vai atpakaļ) attīrīšanas metodes ir pilnīgi droši, jo iebūvēts sistēmā regulējumu cilvēka ķermeņa līdzsvaru vietējā un globālā līmenī. Tās nav "norāda" ķermeni, kur un ka viņš "pārcēlās" mērķis šādu paņēmienu - iet aiz deformācijas organismā un palīdz atšķetināt savu "mezglā".

Anatomiski bāze Revitoniki

No fasciju sistēma, kas atbalsta un apvieno visus audus sejas un ķermeņa, objektīvs ir fokusēts fitnesa sejas Revitonika. Saskaņā anatomija cilvēka organismā ir strukturēta tikai tāpēc, saistaudiem (lāstekas un microfibrils), tās īpatsvars ir 70%. No tā izriet, ka ir svarīgi fasciālajā sistēmas skaistumam un veselībai.

Fasciju kontrolē muskuļu spriedzi un sapīties visu ķermeni, apvienojot ar galvas un sejas ar visiem, pat tālām vietām. Izprotot šīs iekšējās attiecības, jūs varat uzzināt ne tikai iemesls daudzu vecumu saistītās izmaiņas, bet arī, lai modelētu personu mainīt savu formu un funkcijas, lai piedalītos procesā pievelkot tās kontūru un atjaunošanos.

Saskaņā ar principu Revitoniki ("united ķermeņa") persona ir turpinājums no ķermeņa, kas ir galvenais iemesls, kāpēc tās vecumu saistītās izmaiņas ir nelīdzsvarotība skeleta muskuļu, priekšējo un aizmugurējo virsmu ķermeņa (poza, statiskās kakla, valsts un muskuļu un skeleta sistēmas).

Izmaiņas ādā (grumbas, krokas, sagging), jo ietekmē deformēties galvaskausa kauli un muskuļu novecošanos. Tāpēc tie, kas ir nolēmuši veikt vingrinājumus Revitoniki būtu jāzina, ka patiesie cēloņi vecumu saistītās izmaiņas sejas vaibsti - deformācija visas muskuļu un skeleta sistēmas.

Piemēram, galvenais vaininieks veidošanās dubultzoda un sejas pietūkums bieži kļūst hypertonus (spazmas) kakla dēļ aizplūšanu šķidruma traucēts vidē, un tie uzkrājas audos.

Atjaunojot stāju un statisko kakla limfas un asins plūsmu, strādājot josla spraigumu līdzsvaru, mēs varam dot jaunu impulsu pašregulācijas mehānismiem organismā, kas būs atbrīvoties no lielākā daļa no "vecuma" defektu.

 Revitonika - atgriezeniskā saite un ieteikumi
 Metode Revitoniki, atsauksmes, dod lieliskus rezultātus, ne tikai attiecībā uz stingrāku sejas muskuļus, labošanu un paplašināšanu kakla, bet arī uzlabo veselību: darīšana runāt par normalizētu asinsspiedienu, uzlabo redzi, un atzīmēja samazināšanos galvassāpes.

Tādējādi, Revitonika - tas ir tikai unikāla sistēma fitnesa personai ar šādām pazīmēm:

  • Zinātniskais pamatojums un eksperimentāli iegūti pierādījumi (tātad drošība veselību);
  • Unikālie algoritmi veikt īpašus vingrinājumus, kuru mērķis ir modelēt kaklu un seju;
  • Revitonika tā balstās uz dabas spējām cilvēka organismam dziedēt sevi un samoomolozheniyu.
Яндекс.Метрика