Strip dance

Strip Dance - deju fitnesa zona, attīstot sievišķību un jutekliskumu. Strip dance - viens no visvairāk modes mūsdienu deju stiliem sievietēm

Tas nāk no virzienā no šīm lietām, striptīzs un sakņojas tālā pagātnē. Kad Parīzē, Moulin Rouge dejotājs deju novilka visas manas drēbes. Tā iemeta pa šoka stāvoklī, un pati deja tika nosaukts pēc striptīzs. Noslēpumaina Mata Hari un viņa provokatīvus juteklisko kustības varētu sniegt skatītājiem stāvoklī ekstazī.

Strip dance šodien ir viens no visvairāk modes deju stiliem sievietēm. Daudzi uzskata, ka striptīza deju ietver parasto noņemšanā mūziku, taču šis viedoklis ir pilnīgi nepareizi, jo noņemšanā var nebūt vispār. Pirmais strip dance nozīmē jutekliskumu. Tā ir viņa paša ķermeņa māksla un spēja piesaistīt acis skatītāju, kā arī plastmasas un žēlastība kustību.

Atšķirībā no parastajiem noņēmēju, strip-dance aizrauj savus graciozas kustības. Deju ārkārtīgi sarežģīts un reti šķērso draudēja pieklājības normas. Deja ir skaists akts, nepiemīt vulgaritāte, atspoguļojot emocijas. Aizraujoši ritma mūzikas un skaistu kombināciju izliekumu ķermeņa aizņemt skatītāja uzmanību un veikt iespaidu uz viņu.

Šodien ikviens vēlas mācīties no sieviete var sloksne-dejas, un daži pūles pat kļūt profesionāli šajā jomā. Strip-dance deju izcilām atsevišķā zonā, un gandrīz katrā deju skolā ir grupu, lai izpētītu erotisku deju.

Uzdevumi strip-dance

Strip dance palīdz sievietēm:

 • mācīties diezgan un sievišķīgi kustēties, uzlabot savu stāju;
 • padarīt jūsu ķermeņa slim fit un;
 • atklāt jutekliskumu;
 • justies pārliecināti izpaust savu apelācijas sūdzību;
 • uzlabot kopējo pašapziņu, lai mainītu attieksmi pret savu ķermeni.

Vai ir grūti iemācīties atņemt deju?

Plastmasas strip-dance tiek uzskatīta par vienu no visgrūtāk. Kustība ir ne tikai skaista, juteklisko un atklāti, bet dabiski. Bet kā viņi saka, tas varētu vēlēties. Ir īpaša apmācība sloksne deja iesācējiem. Pie šādas apmācības māca īpašu kombināciju, kustības, kas palīdz noslēpt skaitlis trūkumus un akcentēt savu cieņu.

Nodarbības strip-dance var ne tikai uzlabot formu, bet arī pašapziņu, iemācīties izteikties dejas un atbrīvojoša. Un kā atlīdzību par ka jums iegūt skaistu sievišķīgu ķermeni un apbrīnas pilnus skatienus uz vīriešiem.

Veidi striptīza dejas

Strip dance ir sadalīta kardio striptīzu un striptīza plastmasas. Strip plastmasa - veida striptīza dejas iesācējiem

Strip plastmasa - mācības, kuru mērķis ir staipīšana, kas notiek lēnā tempā saskaņā ar atbilstošu mūziku. Kā likums, šis veids ir vairāk piemērots striptīza dejas iesācējiem.

Cardio striptīzs ir vairāk piemērots pieredzējušiem mīļotājiem fitness. Ar stiepšanās paņēmieni tiek pievienoti apgānīt un dinamisku kopa vingrinājumi sāk izmantot dažādus aksesuārus, kas pievienot oriģinalitāti un garšvielu dejot.

Curriculum strip dance

Nodarbības strip-dance nozīmēja diezgan nopietnu spriedzi uz ķermeņa. Strip dance ir grūti iedomāties bez stiepjas, tāpēc obligāta apmācība sloksne dejas iesācējiem ietver ikdienas stiepšanās vingrinājumi. Standard strip deju apmācība sastāv no:

 • stiepšanās;
 • modes skates;
 • mācību darbojas;
 • Mācības plastmasas uz grīdas;
 • Mācības par sesto un plastmasas sienām;
 • strādā ar priekšmetiem, mācīties dejot ap krēsla;
 • privātie deju iestudējumos.

Kad rezultāts apmācību?

Iegūt rezultātus no mācībām ātrums ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un treneris, kurš ir jūsu apmācību. Daži meistari pievērš lielāku uzmanību mākslai dejas izrādi, no otras - stiept. Tāpat kā ar jebkuru deju, strip dance prasa ārkārtas pūles un fizisku piepūli un laiku regulāriem treniņiem. Jums jābūt sagatavotām kādi būs smagi jāstrādā, vai sasniegt vēlamo rezultātu nebūs iespējams.

Ja jūs praksē grūti, rezultāts parādīsies diezgan ātri. Tomēr jāatzīmē, ka, ja nav labu stiept attīstībai ar striptīza dejas būs nepieciešams ilgs laiks.

Svarīga loma no skolotāja kompetences un viņa spēju atrast individuālu pieeju katram studentam. Tad vēlme veikt nodarbības par striptīza dejas jums nebūs devusies pēc pirmā treniņa.

Kopumā strip-dance - ļoti noderīgs pasākums, jo tas nostiprina ķermeņa muskuļus un nomierina sievietes ķermeni. Sieviete sāk ne tikai izskatās labāk, bet ir vairāk sexy. Bet pats galvenais - tas aizņem uzticību. Un tas ir svarīgs brīdis visās dzīves sfērās.

Яндекс.Метрика