Cikls

Cikls - ir viena veida fitnesa, sporta apmācība, ko veic, izmantojot speciālu simulators, kas simulē riteņbraukšana (cikls, cikls angļu valodā - velosipēdu).  Cikls - apmācību simulators imitē velosipēdu

Cikls - apmācību tiem, kas vēlas zaudēt svaru

Un ne tikai. Sakarā ar slodzi, kas nodrošina velosipēdu, jūs varat atbalstīt sirds un asinsvadu sistēmu, kas ir iemesls, kāpēc mācību saykl arī sauc par sirds.

Tātad tas ir tas regulāri un aktīvi sirds ļauj uzsākt procesu tauku gremošanu. Ar nosacījumu, šādas sekas, jo klasē ciklā darbos ietver lielu muskuļu grupām, tajā pašā laikā viņi strādā pietiekami augsta tempā. Tiek uzskatīts, ka ideālu ciklu treneris tiem, kuri cieš no aptaukošanās.

Turklāt klases Cycle ļautu pievilt muskuļus sēžamvietas un augšstilbiem, noņemt celulītu, koriģēt formu kājām.

Sākumā apmācības pasniedzējiem ir ieteicams iesaistīties 2-5 reizes nedēļā. Ātrās sagaidāmos rezultātus no cikla apmācība nav nepieciešama - tikai pēc trīs mēnešu regulāras fiziskās aktivitātes (5 dienas nedēļā). Kad vēlamais rezultāts tiek sasniegts, ir iespējams samazināt mācību apjomu saykl 2-3 nedēļas.

Veidi apmācību cikls

Pirms sākat aktīvi iesaistīties simulators ciklu, jums ir kapteinis tehniku ​​apmācību: lai uzzinātu, kā pedāli, lai rezerves jaudu un sirds. Šī iemesla dēļ, ir ieteicams iesaistīt stacionāro velosipēds zem kādas fitnesa instruktora uzraudzībā.

Sākumā, maiga darbība tiek veikta, mērķis ir veicināt sirds un asinsvadu sistēmu un tauku dedzināšana. Iesaistīties šīs likmes ir ieteicams iesācējiem.

Pēc maigu vingrinājumi veiktajām saykl vidējas intensitātes, kurā tauku tiek nodedzinātas lielākā mērā palielināja izturību. Pārvietot uz šāda līmeņa mācību padomus tiem, kas ir pietiekami apguvuši velosipēdu.

Kad līmenis vidējās intensitātes tiks apgūta, jūs varat sākt iesaistīties ciklā paaugstinātu tempā. Šajā gadījumā sirds ilgst pusstundu, jo piemaksa var lūgt izpildīt vingrinājumus uz cikla stāvus, kā arī pasākumā presē.

Apmācības laikā, jūs varat mainīt veidu kravu - Cycle simulatori ir izstrādāti tā, lai izvēlētais ātrums rotācijas, pretestību, mainot ķermeņa stāvokli.  Simulators mācību saykl

Kā izvēlēties treneris saykl

Kad jūs mācīties vadībā trenera velosipēds, jūs varat, ja jūs vēlaties, lai iet mājās apmācību. Tātad, pirms jūs noteikti būs jautājums par izvēles Cycle simulators apmācību.

Simulatoru var būt vertikāli vai horizontāli. Pirmais ir teikts par pārskatiem cikls ir ideāli piemērots iesācējiem, tā pedāļi ir iepazinušies stāvoklī - zem segliem. Horizontālo ciklu simulators ir ideāli piemērots tiem, kam nepieciešams, lai samazinātu slodzi uz locītavām un mugurkaula - cilvēks ir uz pusi vertikālā stāvoklī, un pedālis simulators ir priekšā.

Treneris ERGOMETER - to izmanto cilvēki, kuriem nepieciešama rehabilitācija. Šis aprīkojums ļauj maksimālu kontroli pār slodzi.

Spriežot pēc atsauksmēm, Cycle var palīdzēt tiem, kuru mērķis - neizmantot sēžamvieta un augšstilbiem, rokām un atpakaļ. Šī mašīna sauc stacionārais velosipēds rokām un tā pārvietošana ir, attiecīgi, rokas.

Kontrindikācijas nodarbinātības Cycle

Tā kā nodarbības par stacionāro velosipēds nozīmē ievērojamu fizisku slodzi, tas nozīmē, ka dažām slimībām contra nodarbojas ar ciklu:

  • augsts asinsspiediens;
  • sirds un asinsvadu slimības;
  • phlebeurysm;
  • artropātijas.

Ir iespējams, ka tas būs iespējams rīkot nodarbības cikls, bet mērenā tempā - atkarībā no slimības stadijas.

Яндекс.Метрика