Ušu

Ušu - sugas vārds martial arts, kas pastāv Ķīnā. Nosaukums sastāv no diviem burtiem - ". Cīņas māksla" "Y" un "Shu", kas Ķīnas nozīmē

Patiesībā Stand ušu
 Ušu - tas ir tas pats, Kung Fu. Tomēr, saskaņā ar Krievijas tradīcijām, termins "Kung Fu" cīņas māksla sauc, un "ušu" - fiziskie vingrinājumi, kas ir pamats gan fizisko un garīgo pilnību.

Vēsturiski, mākslas Wushu bija iecerēta kā sistēma zināšanu, kas ļauj nodrošināt izdzīvošanu cilvēks jebkuros apstākļos. Šāda apmācība palīdz attīstīt spēju ātri pieņemt nepieciešamos lēmumus un rīkoties nekavējoties. Tomēr ušu ir ne tikai par kaujas mācībām: tehnika, kas izmanto mākslu, arī ļauj organismam attīstīt slēptiem spējas, lai ātri atgūt izšķērdēta resursus, lai panāktu dziedināšanu un self-uzlabošanu.

Izmantojot ušu

Izmantojot ušu ir kopa vingrinājumi, ieskaitot fiziskās un elpošanas praksi, novēršot garīgā un meditācijas. Tās mērķis ir panākt elastību, attīstību muskuļos un locītavās, saglabājot izturību un atgūšanu no organisma.

Īstenojot ušu ir šādas priekšrocības:

 • Saistībā ar prezentāciju Wushu ar īpašām prasībām, elastības sportists, izmantot ne tikai veicināt muskuļu un cīpslu un locītavās. Kā saka Austrumos, "kurš saglabā elastību atsavināt vecumdienas";
 • Vingrošana efektīvi attīstīt sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmas organismā. Tas ir saistīts ar nepieciešamību īstenot elastību un muskuļu relaksāciju;
 • Nodarbības ušu pozitīvu ietekmi uz attīstību, muskuļu un skeleta sistēmas veidošanos poza;
 • Ritmikas un tajā pašā laikā, vienmērīga kustība no sportistam atbrīvot emocionālo un muskuļu spriedzi.

Neskatoties uz to, ka ušu sākotnēji veidojas kā cīņas mākslas, fiziskie vingrinājumi nav imitācija kustību kaujas, tās tiek veiktas vienmērīgi un uzmanīgi, lai izvairītos stiepjas saites un cīpslas.

Pirms sākat vingrošanas nodarbības ušu, jums ir nepieciešams, lai saglabātu dažus svarīgus padomus:

 • Labākais veids, kā nodarboties ar cīņas mākslas agri no rīta vai vakarā, pēc tīrīšanas zarnas;
 • Nerealizē uz pilnu vēderu, vai jūtas ļoti izsalcis;
 • Izmantojiet laikā vingrošana vaļīgu apģērbu izgatavoti no dabīgiem audumiem, netur uz leju kustības;
 • Saskaņā ar seno ķīniešu tradīciju iesaistīties cīņas mākslām būtu stāvot saskaras ziemeļiem;
 • Vingrinājumi izmantot par gradualism principu, ievērojot mērenību slodzi;
 • Iesaistīties cīņu regulāri - vismaz divas reizes nedēļā.

Cīkstēšanās iesācējiem

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai kāds, kurš nodarbojas ar cīņas mākslām visu savu dzīvi, katru treniņu jāsāk ar attīstību pamata tehnoloģiju. Tas ietver mācības, lai attīstītu elastīguma:

 • plecu jostas;
 • gūža
 • Mugurkaula jostas.

Pēc iesildīšanās vingrinājumu nodarbības ietver ušu sniegumu statņu un satricinājumiem. Rack - nostāja nav statiska, bet dinamiska darbībā, īpaši pasākumi, atkarībā no situācijas, dažādas formas un garuma. Sākotnējā periodā studē ušu plauktiem iesācējiem uzņemties šādu nostāju rokās: rokas nospiests uz gurniem un sakostiem uz dūrēm, elkoņiem ievilkti.

Galvenā nolaišanās Wushu:

 • Binbu. Kājas kopā, mugura taisna, svars vienmērīgi sadala uz abu ekstremitāšu;
 • Mabou. Svarīgākais counter in Wushu. To izmanto ne tikai, lai attīstītu tehniskos pasākumus, bet arī par elpošanas vingrinājumi, spēks kāju muskuļus, palielināt izturību. Pēdas ievietots plecu platumā, pēdas vērstu uz priekšu un paralēli viens otram. Sportists squats, saliekuma jūsu ceļgaliem, lai jūsu augšstilbi ir paralēli virsmai. Atpakaļ taisni, kuņģa, ceļgaliem pagriezās uz āru;
 • Gunba. Rack ļauj ātri manevru, kas ļauj piemērot spēcīgs trieciens kustībā, vai uz vietas. Viena kāja tiek veikta ilgi solis, ka kāja saliekta pie ceļa. Zeķu priekšā kāju atbilst papēža aizmugures saskaras ekstremitāti;
 • Syuybu. Rack lieto kicking, atkritumu vienību un plaisu attālumu. Kājas tiek izvietoti pusē. Apsēdies uz vienas kājas, saliecot celi, pārvietot viņas visu ķermeņa svaru. Zeķu priekšā kāju ir saskaņā ar papēdi uz viņa kājām, stāvot aiz muguras.

Pēc tam, kad students ir apguvis skavām, ušu iesācējiem ietver apgūt mākslu kustību abos plauktiem Ušu uzlabot fizisko piemērotību bērniem
 uz priekšu un uz aizmuguri. Uzdevums mācīšanās - uzzināt, kā pāriet no viena plaukta uz otru, jo pareiza nostāja par ķermeņa, rokām un kājām.

Ušu bērniem

Saskaņā ar pētījumiem, nodarbinātību ušu uzlabot neiro-psiholoģisko stāvokli un fizisko sagatavotību bērnu. Veikt sarežģītus-koordinē kustības kompleksa Wushu veicina veidošanos tādas īpašības kā izturību, disciplīnu, līdzsvaru, koncentrēšanās spējas, uzmanību, atmiņu, ātruma un reakcijas ātrumu. Bērni iesaistīti šāda veida vingrošana raksturīga vitalitāte, optimisms, emocionālo stāvokli apmierinātību.

Apmācības laikā bērni veikt vingrinājumus, lai stabilizētu elpošanas un relaksācijas (nervu un muskuļu) pēc skolas.

Ušu bērniem ietver pētījumu par vienkāršotu likmes nepārslogojot īstenošanu, ņemot vērā prasmju trūkums un mehānisko koordināciju bērniem.

Яндекс.Метрика