Fitbol

Fitball - elastīgs lodīšu liels (55-75 cm diametrā), kas tiek izmantots, lai vingrošanas un aerobikas. Feetball sauc arī virzienu fitness, kur vingrinājumi tiek veikta uz bumbu («fit» - Atpūta, «bumba» - bumba). Fitbol izmanto rehabilitācijas, korekcijas un veidošanās poza.  Fitball - fitness par bumbu

Homeland šāda veida fitness ir Šveice, kur tā ir izplatījusies un ieguva pasaules atzinību. Tā tika izstrādāta vidū pagājušā gadsimta ārsts, fizioterapeits Susan Klyaynfogelbah kā rehabilitācijas vingrinājumi pacientiem ar cerebrālo trieku. Pēc kļuva acīmredzamas veselības priekšrocības izmantot par Fitball, tas tika izmantots, kad atgūstas no traumām muskuļu un skeleta sistēmas.

Ārsti norādīja, ka reģenerācijas procesi audos, kad Fitball vingrošana ir intensīva, muskuļu un audu kļūst elastīgāka, uzlabo vielmaiņu starpskriemeļu diskiem un asinsriti.

Saskaņā ar ārstu, rezultāts šāda veida fitness c līdzīgus rezultātus hippotherapy - izjādes terapiju. Zirga mugurā vai uz bumbu pastāvīgi ir nepieciešams, lai saglabātu līdzsvaru, un process iesaistīti daudz muskuļu.

Svārstības bumbu, un no tās izrietošā nepieciešamība pastāvīgi uzraudzītu līdzsvaru stimulēt dažādas sistēmas un iekšējos orgānus: aknas, kuņģa, nieru garozā, virsnieru dziedzeri un zarnās.

Tā kā visi saņemtie impulsi tiek apstrādāti un kontrolē smadzenes, Fitball vingrinājumi uzlabo spēju paškontroles un pašanalīzes, ko bieži izmanto jogu un tai chi.

Šveices ledraplastika lode ir izgatavota no - elastīga materiāla, kas spēj izturēt svaru 300 kg. Arī fitnesa rezultāts parasti tiek nodrošināts ar speciālu drošības sistēmas antirazryvnoy, tāpēc rašanās pat neliels caurums nerada tās plīsumu, un pakāpeniska nolaišanās.

Ieguvumi Fitball vingrošana

Kad jūs izmantot par Fitball slodzi saņem visvairāk muskuļu grupas. Apaļas formas bumbu ļauj izmantot ar lielāku amplitūdu, un tāpēc, ka tā nestabilitātes bilances muskuļi ir pastāvīgi saspringta.

Turklāt, sakarā ar formas bumbu tiek samazināta slodze uz apakšējo ekstremitāšu, kas ļauj skatīties un Fitball vingrošana, cilvēkiem ar lieko svaru, varikozas vēnas, bojātos potītes un ceļgala locītavas, kā arī vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Arī nestabilitāte feetball sniedz citas priekšrocības:

  • Gandrīz jebkurš vingrinājums jāveic ar to, palīdzēt uzlabot koordināciju kustību;
  • Sakarā ar to, ka organisms visu stresa apmācības dedzināta vairāk kaloriju, salīdzinot ar sniegumu parasto statisko vingrinājumi.

Tādējādi, pildot Fitball vingrošana iesaistīts lielu grupu muskuļus, kas parasti tiek atstāta novārtā. , Apvienojot mācības, kuru mērķis ir muskuļu apmācību, ar konstantu balansējot uz bumbas uzlabo asinsriti un vielmaiņu, kas veicina svara zudumu.

Tāpat eksperti iesaka izmantot Fitball piemērotību ne tikai mācībām, bet arī ikdienas dzīvē. To var izmantot, nevis krēsla vai izkārnījumos, strādājot pie datora, lai lasītu vai skatīties filmu, kuras laikā muskuļi augšstilbiem, vēdera un muguras muskuļiem efektīvi strādāt.

Kā izvēlēties Fitball

Lai īstenotu Fitball jāizraugās saskaņā ar izaugsmi. Tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu pareizu slodzes līmeni.

No 152-165 cm pieaugums atbilst diametrs bumbu 55 cm, augstums 165-185 cm -. 65 cm Tomēr tiek uzskatīts, ka labāk izmantot iesācējiem bumbu diametrs 65 cm, jo ​​tas ir stabilāks.

Vieglākais veids, kā pārliecināties, ka Fitball fit - ir sēdēt uz tā. Sēžot pie pareizajiem Fitball kājas ir saliektas taisnā leņķī.  Vingrinājumi grūtnieces Fitball

Fitbol novājēšanu

Piesakies Fitball novājēšanu sākās kopš izplatīšanos šāda veida fitness. Kopā ar paaugstinātu muskuļu tonusu un radīt skaistu Relief nepieciešamību pastāvīgi uzturēt līdzsvaru veicina intensīvu tauku sadedzināšanu.

Novājēšanu ar pietiekami Fitball veikt kompleksu par vidējo līmeni apmācībai visas muskuļu grupas. Lai panāktu efektu, ir pietiekami, lai iesaistīties ilgtspējīgā feetball trīs reizes nedēļā, pārmaiņus apmācības dienas ar atpūtu, ievērojot konsultācijas par uzturu.

Parasti, izmantot svara zudums ietver iesildīšanās vingrojumus uz augšstilbiem, sēžamvieta, rokām un krūtīm. Tajā pašā laikā viņi apvieno aktīva kustība ar statisku pozas, kas palielina tauku dedzināšanas procesu.

Fitball zīdaiņiem

Daudzi pediatri izmantot pavaddokumentu Fitball nodarbības zīdaiņiem. Ievērojama priekšrocība šādām darbībām ir attīstība vestibulārā aparāta - būtiska sastāvdaļa apmācību ar zīdaiņiem.

Ar feetball bērni var veikt "pasīvo" peldēties, iegūt nepieciešamo vizuālo, vestibulārā un kinestētiskais impulsus.

Tā kā bērni no dzimšanas parasti dominē FLEXOR toni, spēlējot ar Fitball ļauj mazuļi atpūsties muskuļus vēdera, kas labvēlīgi ietekmē gremošanu un elpošanu.

Arī šīs klases ir sava veida fizioterapija, stimulēt aknu darbību, virsnieru garozā, nieru un daudzus citus dzīvībai svarīgos orgānos.

Pirmajās nodarbībās ieteikto iesaistīties vienkāršus vingrinājumus, apgrūtinot to pakāpeniski, kas palīdzēs nostiprināt un attīstīt visas muskuļu grupas. Tas ir īpaši svarīgi, lai muskuļu muguras, jo elastība mugurkaula ļauj nervu sistēma darbotos pareizi un brīvi izplatīt nervu impulsus visā organismā.

Fitball grūtniecēm

Parasti Fitball maternitātes izvēlētas saskaņā ar izaugsmi, bet tas būtu piepūsts nedaudz mazāk - viņš ir mazliet flex kad nospiests. To darot tā būtu ērti un stabili sēde.

Arī tad, kad veicot Fitball grūtniecēm būtu jāievēro šādas pamatnostādnes:

  • Tas nav ieteicams nodarboties ar Šveices bumbu slidena zeķes vai apavus;
  • Izmantojiet Fitball ikdienā, veicot darba vai atpūtas. Vienkārši sēžot uz tā, neveicot īpašus vingrinājumus trenēt muskuļus muguras un vēdera;
  • Iesaistīties par Fitball Uzmanīgi un lēnām, slodzi un līdzsvaru kontrolē.

Fitball grūtniecēm palīdz trenēt dažādas vertikālās pozīcijas palīdzēt dzemdību laikā, kas var mazināt to ilgumu. Vecmātes iesakām izmantot Fitball mājās, lai mazinātu sāpes, kas ir agrīnā stadijā darbaspēka. Tas ir pietiekami, lai šūpoles, sēžot uz bumbu ritmā ar kontrakcijas.

Arī dzemdību speciālistu iesaka izmantot Fitball, lai palīdzētu bērnam, kurš ir aizmugures stāvoklī, nogriezieties pa labi pirms dzemdībām.

Яндекс.Метрика