Zumba

Zumba ir īpaša deju fitnesa programma, kas tika izstrādāta ar Kolumbijas fitnesa instruktors Albert Perez. Pie sirds šīs programmas, kas aerobā treniņa ar ritmiskām kustībām mūziku stila Latino. Zumba var veikt gan individuāli, gan grupu dejotājiem.  Zumba - deju fitness

Features Zumba Fitness

Stundās Zumba ķermeņa izpaužas aerobo aktivitāti atšķirīgu intensitāti, ar relaksācijas nervu sistēmas saņem pateicoties skaistu un ritmisku mūziku. Atkarībā no mūzikas veido programmas sarežģītības veidam.

Zumba Piemērots iesācējiem un profesionāliem dejotājiem. Šī programma ir inovatīva apmācība ar dažādu pieredzi. Pie sirds katrā klasē ir mūzika, soļi un atsevišķas kustības. Dejotāju Grupa izveidota atkarībā no apmācību, vecuma, fiziskās sagatavotības un pieredzes.

Zumba iesācējiem sastāv no vienkāršiem ritmiskas kustības ar Latīņamerikas dziesmas.

Ieguvumi no Zumba nodarbības

Ārēji, Zumba Fitness ir vienkāršs, kas neprasa speciālu aprīkojumu, bet klasē attīsta visas muskuļu grupas. Ritmi un soļi ļauj augstas kvalitātes muskuļu masa, apmācīt elpošanas sistēmu un stiprina sirds un asinsvadu sistēmu.

Kustība notiek pārmaiņus ar muzikālo pavadījumu. Tādējādi, radot atmosfēru diskotēkās, mazina stresu un psiholoģisko stresu.

Nozīmīga priekšrocība Zumba Fitness ir novērst problēmas ar lieko svaru un stimulē svara zudumu. Arī reibumā deju palielināts muskuļu sistēmu, palielina vitalitāti, stiprina asinsvadus, attīsta plastiskumu, elastību un ritma izjūtu.

Katra nodarbība ilgst Zumba apmēram 40 minūtes, kuru laikā apdegumus līdz 500 kalorijas.

Zumba Fitness atšķiras no klasiskās kas atpakaļ atmosfērā un skaistu deju mūziku.

Galvenās priekšrocības ir Zumba Fitness:  Ilgums nodarbību Zumba - 40 minūtes

  • spēja uzturēt ķermeni labā stāvoklī;
  • augstas veiktspējas sporta un deju programmas svara zudums;
  • sirds vingrinājums un uzlabojot izturību;
  • emocionālo relaksācijas un psiholoģisko atvieglojums;
  • palielināt pašcieņu un pašapziņu;
  • saņemt profesionālās deju prasmes;
  • iepazīties ar jauniem cilvēkiem un tērzēt.

Kontrindikācijas

Zumba Fitness ir kontrindicēta cilvēkiem ar smagām slimībām, sirds un asinsvadu sistēmas, hipertensija, vēzis, smagas slimības, balsta un kustību sistēmas un kaulu, nopietnas slimības, nervu sistēmas un garīgās veselības traucējumiem, kā arī grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Zumba nodarbības ir kontrindicēti pēcoperācijas periodā, kā arī klātbūtni vaļējām brūcēm, ununited locītavās, ievainojumu un apdegumu.

Яндекс.Метрика