Vitamīns B8

Vitamīns B8 (inozīta, inozīta) - vitamīnu līdzīga viela sintezēts no glikozes ķermeņa audos. Inozīta tīrā veidā ir balts kristālisks pulveris, nedaudz saldena garša. Tāpat kā citi B vitamīnu, inozīta šķīst ūdenī, izjūk augstā temperatūrā. Ķermenis sintezējas par 3/4 no ikdienas prasību vitamīna B8, atlikušie 25% ir jāpielej organismā ar uzturu.

Vitamīns B8: bioloģiskā loma vielas

 Vitamīns B8 ir nepieciešams pārraidīšanai impulsu starp šūnām
 Vitamīns B8 tika atvērts 1848 Vācijas ķīmiķis Liebig, un 1928. gadā viela tika iekļauta klasifikācijā vitamīnu, piemēram, B8. Pētījumi uzstādīti nozīmi vitamīna organismā. Vitamīns B8 nodrošina normālu vielmaiņas procesus, ir daļa no daudzu fermentu, aktivizē lipīdu metabolismu (ko veicina aktīvu svara zudums), regulē holesterīna līmeni, tādējādi palīdzot novērst aterosklerozes, aptaukošanās un citām slimībām, ko izraisījis aptaukošanos.

Vitamīns B8 - viens no svarīgākajiem vitamīniem. Tās trūkums var novest pie pārkāpumu daudzos procesos organismā. Inozīta stimulē smadzenes, uzlabo koncentrēšanās spējas, stimulē garīgo aktivitāti, mazina nogurumu smadzenēs, palielina savu spēju iegaumēt informāciju.

Vitamīns B8 pārraida impulsus no vienas šūnas, ko izmanto, lai ārstētu traucējumu jutīguma nervu galiem, un slimības, kas saistītas ar traucējumiem. Inozīta aizsargā aknas no kaitīgo vielu (toksīnu, alkohola, antibiotiku, hormonu). Vitamīns līdzīga viela novērš izplatīšanas tauku ap aknām. Inozīta ir antioksidantu iedarbība, neitralizējošo un izdalās no organisma brīvos radikāļus šo kaitējumu šūnu struktūru.

Šis vitamīns ir svarīga loma reproduktīvo funkciju gan vīrieša un sievietes ķermeņa uzturēšanai. Vitamīns B8 izliekas sadalīt olu un spermatozoīdu vairošanos. A vitamīna trūkums var izraisīt neauglību.

Inozīta ir atrodams asinīs, kas pārvadā šo vielu struktūru ķermeņa, ka tas visvairāk nepieciešams. Lielākā summa vitamīna B8 patērē tīklenes un lēcu acī.

Šis vitamīns sauc vitamīnu skaistumu, kā tas veicina normalizēšanai metabolisma aknu, ādas un matiem.

Vitamīns B8 Matu: metodes, izmantojot vitamīnus matu atjaunošanai

Vitamīns B8 mati ir būtisks elements, kas veicina, lai uzlabotu, atjaunotu struktūru matiem, lai novērstu matu izkrišana. Šis vitamīns ir atrodams daudzos kosmētikas līdzekļos ādai un matiem. Inozīta regulē gāzu apmaiņu ādā, kas palīdz saglabāt mitrumu matiem.

Lai labotu bojāto matu vitamīnu B8 ieteicams lietot kompleksu. Loss, blāvi mati - viena no pazīmēm deficīta šā elementa organismā. Vitamīns B8 ir daļa no vitamīnu kompleksu. Regulāra vitamīnu var palīdzēt novērst turpmāku matu izkrišanu, kā arī lai kompensētu vitamīnu līdzsvaru. Vitamīnu izmantošana matiem nedod tūlītēju rezultātu.

Lai sasniegtu instant ietekme vitamīna B8 ieteicams matiem piemēro ārēji. Izvēloties instrumentus matu kopšanas līdzekļi, ir nepieciešams dot priekšroku tiem, kas ir klāt vitamīnu sastāvu. Vitamīns B8 iesaka iegādi pulvera, pievienojot nelielu daļu no materiāla šampūni, kondicionieri, matu masku. Tas palīdzēs sniegt savu matu papildu spīdumu, atvieglo ķemmēšanu, arī novērstu bojājumu un zaudējumu. Vitamīns B8 arī palielina efektivitāti vitamīnu E, vēl viens būtisks komponents vitamīna, kas veicina izaugsmi un nostiprināšanos matiem. Šo vitamīnu lietošana kompleksa veidā pieteikumu ļauj ātri atjaunot savu matu pēc jebkura tipa ķīmisko, termiskās traumas, stresa apstākļos.

Neaizstājams avots vitamīna B8, lai organismā ir pārtikas. Ja jūs novērojat simptomus deficītu vitamīna ir arī nepieciešams pārskatīt diētu, pievienojot pārtikas produktus, kas bagāts ar inositola.

Uzkrājas šūnu membrānas smadzeņu un muguras smadzeņu, inozīta izmanto ķermeni, lai novērstu stresa ietekmi. Jebkurš stress ir negatīva ietekme uz ādu un matiem. Pietiekamā daudzumā vitamīna B8 strauju nervu sistēmas, un novērš tādas reakcijas, kā zaudējums, fedings, struktūras matiem, pasliktināšanos skalpa pasliktināšanos.

Lai atjaunotu matu vitamīnu B8 ir ieteicams izmantot vismaz 2 nedēļas un atkārtojiet gaitā ik pēc 4-6 mēnešiem, atkarībā no stāvokļa matiem. Ārējā piemērošana vitamīns B8 ir droša un neprasa iepriekšējas konsultēšanās ar ārstu.

Vitamīns B8 produktos: simptomi deficītu un lieko vitamīnu organismā

Vitamīns B8 parasti sintezētas organismā. Tomēr, lai aizvietotu ikdienas prasību šī viela organismā nepieciešama papildu avotiem. Normālai darbībai organismā, kas nepieciešama cilvēka dienā 0, 5-1 maijs grami, atkarībā no veselības stāvokļa, dzīves stila saistītas slimības, fiziskās un garīgās slodzes. Arī lielas devas vitamīna nepieciešamā laika posmā aktīvās augšanas un attīstības, novājināta organisma pēc slimībām un sarežģītu ārstēšanu ar spēcīgu antibiotikām, cilvēkiem, kuri pārmērīgi lieto alkoholu, kafiju un citus bezalkoholiskos dzērienus.

Satur vitamīnu B8 pārtikas produktos ir labāk uzsūcas organismā kopā ar vitamīnu E augstākā koncentrācija vitamīna B8 augu pārtikas produkti:

 • Sezama sēklas un sezama eļļu - līderis saturs vitamīna B8 (sezama eļļu ieteicams viegli iemasē bojāto jomās matiem);
 • Pilngraudi;
 • Sojas pupas;
 • Pākšaugi;
 • Rieksti;
 • Kviešu asnu;
 • Jaunie dzinumi un asni;
 • Melon;
 • Citrus;
 • Kāpostu.

Vitamīna B8 saturs dzīvnieku izcelsmes produktiem:

 • Vitamīns B8 palīdz atjaunot nervu sistēmu
 Liellopu sirds un smadzenes;
 • Teļa aknas, teļa gaļa;
 • Cūkgaļas;
 • Krūts piens;
 • Caviar zivis.

Ieviešot šos produktus uzturā var novērst vitamīna deficīts, kas izpaužas ar šādiem simptomiem:

 • Bezmiegs, nemiers, depresija, apātiski valsts, aizkaitināmība, nogurums, traucētas koncentrēšanās spējas;
 • Pasliktināšanās ādai un matiem - trūkst elastības, zvīņaina ādas izsitumi, trausli, nespodri matu izkrišana;
 • Acu slimības, pavājināta redzes funkciju.

Vitamīns B8 ir nekaitīgi ķermeņa. Šī viela ir zema toksicitāte. Vitamīnu līdzīgu vielu, kas organismā overabundance nav noteikt attīstību patoloģijām. Retos gadījumos pārdozēšanas novēro alerģisku ādas reakciju.

Яндекс.Метрика