U vitamīns

U vitamīns ir minēta grupu vitamīna līdzīgas vielas.  Vitamīns U produktos
 Tas pirmo reizi tika konstatēts dārzeņiem. Tā dārzeņu sula palīdz dziedēt čūlas, vitamīnu sauc U, no uclus - čūla. U vitamīns tiek veidots no aminoskābei metionīna, tik daudzi zinātnieki uzskata antiulcer vitamīnu vitamīna tipa vielu. U vitamīns ir obligāta cilvēka organismā, taču jāatzīmē, ka tas nav veidojas cilvēka organismā, tāpēc tas ir, lai tas saskanētu ar pārtiku.

U vitamīns ir pilnīgi šķīst ūdenī, tiek iznīcināta ar ilgstošas ​​iedarbības uz augstām temperatūrām, sārmiem, bet ir saglabāta skābā vidē.

U vitamīns, tā saturs produktos

U vitamīns ir ļoti izplatīta dabā. Cilvēkam tas attiecas galvenokārt no augu pārtikas produkti. Lielākā summa vitamīna U ietverts kāpostiem. Arī tur ir pietiekami liels skaits ar pētersīļiem, sīpolu sīpoli, rāceņi, selerijas, burkāni, siers, kartupeļi, sparģeļi, bietes, tomāti, paprikas, spināti, banāni.

U vitamīns ir vēl zaļā tēja!

No dzīvnieku izcelsmes produktu vitamīnu U ir atrodama tikai svaigpiena, izejvielu olu dzeltenumiem un aknās ir ļoti mazos daudzumos.

Uztura ieteicamās vitamīnu U

Ikdienas prasība vitamīna U ir grūti noteikt, jo šis vitamīns līdzīga viela pastāvīgi norīts ar augu valsts produktiem. Bet zināms vidējais apjoms, gremošanas traktā vitamīna U: 100-300 mg dienā.

Cilvēkiem, kas uzrāda kuņģa disfunkciju, jo īpaši mainīgo pH, U vitamīns tilpums ir 200-400 mg dienā.

Sportisti apmācības dienas būtu patērēts starp 150 un 250 mg dienā, dienās konkursa vai smago apmācību 300-450 mg.

Efekts vitamīna U uz cilvēka organismu

 Vitamīnu U kapsulas
 U vitamīns veic daudzas svarīgas funkcijas organismā. Viens no svarīgākajiem - apglabāšanai bīstamo savienojumu organismā. U vitamīns palīdz atklāšanā svešām vielām, un atbrīvojoties no tiem. Viņš ir aktīvs dalībnieks sintēzē bioloģiski aktīvo vielu, piemēram, vitamīnu B4.

Galvenā iezīme vitamīna U ir tās spēja dziedēt dažādas čūlas un erozijas gļotādas kuņģa-zarnu traktā. Šis efekts tiek panākts ar neitralizācijas galvenā avota bojājuma - histamīna ir viela, kas izdalās iekaisuma laikā un izraisa pieaugumu piešķirtā kuņģa sulas apjoma pieaugumu.

U vitamīns normalizē līmeni skābumu kuņģī, kad skābumu pieaudzis - tas samazina, ja samazinās - palielinās. Šis efekts tiek panākts, nosakot fizioloģiska pH līmeni, kādā pārtikas šķeļ pareizi un kuņģa sienas nav bojāts.

Excess un trūkst vitamīnu U

Excess vitamīns U nav nekādas ietekmes uz ķermeņa, kā tas ir ļoti labi šķīst ūdenī, ātri patērē, un atlikums ir veiksmīgi izvadīts caur nierēm.

Cilvēki, kas uz ilgu laiku neizmantoja ēst dārzeņus, var skatīties pie simptomu vitamīnu trūkumu. Galvenais simptoms vitamīna U - kuņģa skābumu, kas paredz no sienām zarnas, kuņģa pasliktināšanos, un kā rezultātā, iestājoties čūlu un eroziju.

Яндекс.Метрика